Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsú barátnők nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú barátnők nélkül?

Figyelt kérdés
Régóta álmodozok nagy esküvőről ahol ott vannak a barátnőim,együtt örülnek velem stb és természetesen a lánybúcsúról is.Azonban sajnos úgy alakult,hogy egy barátnőm van aki kitart mellettem...régebben sok volt azonban idővel egyre fogyatkoztak olyan okok miatt,hogy "nem értünk egymásra" vagy éppen csak akkor voltam barát amikor valami kellett.Van még esélyem ennyi idősen igaz barátokat szerezni,akiket majd meghívhatok vagy törődjek bele a dologba?Még nem most lesz az esküvőnk,majd csak jó pár év múlva,de nagyon sokszor elgondolkozok ilyen dolgokon,hogy "kit fogok meghívni az esküvőmre,kik lesznek azok akik lánybúcsút szerveznek nekem?".21 éves vagyok,utolsó éves egyetemista.
2015. júl. 29. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen gyerekkori barátnőm van, akivel jobban tartom a kapcsolatot, a többiekkel érettségi után illetve huszonévesen ismerkedtem össze.
2015. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy van esélyed. Barátnőket szerezhetsz a munkahelyeden, de akár új elfoglaltságokba is kezdhetsz, ahol szintén megismerhetsz más lányokat.. A rokonságodban is lehet van egy-két korodbeli lány, akivel akár össze is barátkozhatnál. Nagyon kevés az olyan barátság, ami a gimnáziumban vagy korábban kezdődik, és örökre megmarad.
2015. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban ez amúgy elég jellemző, nagyon sok barátot elveszítünk középsuli végén és az egyetemet végzett legjobb barátok is szeretnek eltűnni. Részemről csak alkalomszerűen tartom a kapcsolatot azokkal a a barátaimmal, akik már végeztek az egyetemmel, pedig nagyon jóban voltunk néhánnyal, de másik város, nem tudunk már találkozni, stb. Benne van...


Szóval pont emiatt, hogy ez jellemző, azok akik szintén újak a majdani munkahelyeden szintén viszonylag "magányosak" barátokat tekintve, mert ők is máshol vannak mint a barátaik, más az életük, eltávolodnak. Van aki csak mondjuk szépen fél-egy év alatt, szóval nem csak az, aki veled egyszerre kezdett, régebbiek is. Meg olyan is, akinek a legjobb barátja éppen most költözött másik városba. Meg más munkahelyen, akivel együtt várjátok a buszt reggel, stb. Simán találhatsz olyat, aki hasonló cipőben jár. De olyat is, akinek épp megvannak a barátai csak nagyon szimpatikus vagy neki. Kb addig működik a legtöbb barátság, amíg hasonló élethelyzetben vagytok. Még akkor is találhatsz nagyon jó barátőt, amikor már a gyerekeiteket nevelitek és azt beszélitek meg, abból is kialakulhat életetek további részére szóló barátság. Még nagyon nem vagy lemaradva. Szerintem még a leánybúcsúdig is találhatsz eleget.

2015. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 barátnőm van... nagyon jó volt a lánybúcsúm kis létszámmal is <3
2015. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!