Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valóban drága 300 ezer egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban drága 300 ezer egy menyasszonyi ruháért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 13:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Respect a 20-as válaszadónak!
2015. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%
burzsoáizmus
2015. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
20%
Anno a kis feleségem 40 000ért vette a ruhát és gyönyörű volt benne. Voltunk kint előtte esküvő kiállításon és szánalmasan ronda és szar ruhákat árultak 300 000 és elfelett. A sok birka meg megvette, pedig bűn rondán állt rajta, még ki is nevettük, amikor felpróbálta :D
2015. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%
#23: Gratulálok, le nem köptétek Őket?
2015. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
70%
Nem, azt megtette mas. Volt, hogy osszekaptak egy ruhan a sok idiota...
2015. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Attól függ, mihez képest. Ha az az álomruhád, és nem okoz gondot kifizetni, akkor nem az.


De nekem speciel nagyon az lenne. Nem vagyok eleresztve, és nagyon minimál esküvőnk lesz... ennyit még fotósra sem áldoznék. És nekem tökéletes a nem márkás, nem ilyen-olyan luxusselyemből készült ruha is, még akkor is, ha a hozzáértők fujjognának rá, hogy de azért mennyire látszik a különbség eközött meg egy X márka között...

2015. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
A saját ruhámhoz én vettem az anyagot, nagy tüllszoknyám volt, szóval még csak nem is selyem és sifon anyagot kellett még vennem hozzá, csak az anyag 80ezer fölött volt! 170et fizettem érte, fantasztikus ruhát kaptam. A 300nekem tul lenne a kereten, de nem sok, ha a nagy tervezők ruháit nézzük. (Amik 6ezer dollárba fájnak. Mondjuk Vera Wanget lehet kapni már 150től davids bridalen, persze csak adott modelleket, ami nekem tetszett, az 8ezer dollárt kostált :D )
2015. szept. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
55%
Mi az egész esküvőt és a vacsorát kihoztuk ruhával, mindennel fele ennyiből. :) Nem mindenki tudja három havi jövedelmét ruhára költeni. Tehát a lényeg: megnézed mennyi pénzed van és magad is el tudod dönteni, hogy neked drága-e, vagy lazán megengedheted magadnak ezt is!
2015. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Ternó válasza:
55%

Mi18-ért vettük ebay-ról a ruhát és nagyon szép volt, még igazítani sem kellet rajta.


Ennyibe kb a vacsi került nálunk....

2015. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!