Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különleges érzelmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges érzelmi kapcsolat alakult ki a tanárommal, aki azonban nős és van 2 kisgyereke is. Egyértelművé tette, hogy szeretné szorosabbra fűzni a kapcsolatunkat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Üdvözlöm a tanár urat!
2013. jan. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mivel tette egyértelművé?
2013. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsd ezt meg vele,ne járulj közre abban,hogy szétmegy egy család.
2013. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Attól a család még nem menne szét.
2013. jan. 25. 02:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezzel csak áltatod magad. Előbb vagy utóbb kiderül a dolog, és bizony, hogy nem fog jót tenni se neki, se neked, se a feleségének, se a gyerekeknek. Ne legyél önző, keress valakit, aki független, őt meg felejtsd el.
2013. jan. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pixi3 ***** válasza:
100%

Gondold át... te lennél úgymond a tanár szeretője. Egyszer úgyis rajta kapnak mert hazug embert előbb utolérik mint a sántakutyát.. A tanárt kirúgnák az állásából ha ez nem lenne elég szinte tuti hogy a felesége beadná a válópert és ezzel két ártatlan gyereket ítélsz arra, hogy kiskorukban kelljen megélni a válást aztán azt hogy most kit szakítanak el kitől, majd az össze-vissza járkálás stb. Gondolj már bele... hány család van manapság ami együttmarad? Igazi ritka eset már az ahol a gyerek úgy kerül ki otthonról hogy még a szülei együtt vannak. Sztem ha a gyerekek később megtudnák téged átkoznának örök életükbe. De eleve a gondolat nem érzed magad iszonyat pocsékul ha csak arra gondolsz hogy tönkreteszed 2 ártatlan gyermek életét? Mivel a tanár ilyen valószínűleg úgyis tönkre fog menni de tényleg te szeretnél az ok lenni ami miatt ez megtörténik? Nekem is nagyon jó spanom a volt töritanárom csak 10 évvel idősebb nálam és még így suli után is gyakran beszélünk. Nem vagyok belézúgva de ha bele lennék se jutna eszembe hogy tönkretegyem a 10 éves kapcsolatát.


Sztem ezt nagyon mélyen gondoldát mert 100% hogy megfogod bánni és örökké fúrná a lelkiismeretedet a dolog.

2013. jan. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyetemről van szó, itt azért nem rúgják ki ezért. Több olyan személyről is tudok, aki a tanárával jött össze, az egész tanszék tudja, és nincs gond belőle (bár lehet, hogy már nincs órájuk együtt, azt nem tudom).
2013. jan. 25. 03:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagy a világ! Miért akarod egy család életét tönkretenni? Ne engedd kialakulni ezt a kapcsolatot.
2013. jan. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Ribizli Kisasszony !


Voltaképpen minek is tetted fel ezt a kérdést? Hisz te már eldöntötted magadban, hogy le fogsz feküdni a 2 gyerekes családapával, aki jelen esetben a tanárod. Szerinted itt az emberek ösztökélni fognak erre, vagy mégis mire számítasz ?? Tedd meg hát, 18 elmúltál gondolom. Ám a feleség helyében kiszaggatnám az összes hajadat hogy 1 életre elmenjen a kedved egy család szétszakitásától. Meg amúgy nehogy visszanyaljon a fagyi, ha a tanár úr meglát egy szebbet a jövő hónapban, és ő lép majd a szerető szerepkörébe. (Hányok az ilyen riherongyoktól).

2013. jan. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Egyet értek az utolsó válaszolóval, nem értem minek teszed ki a kérdést mikor egyértelmű hogy te mit akarsz, és a hozzászólásaid alapján már el is döntötted. Szerintem is gereinctelen dolog házas emberrel kezdeni őt most nem minősíteném mert nem tartozik a tárgyhoz (bár egyértelműen megérett a kasztrálásra...)

Mentegetőzől hogy attól még nem szakadna szét a család, a lóf@szt nem, te fordított esetben talán megbocsátanál neki? Szerető akarsz lenni? Komolyan megaláznád magad ezzel? Vagy csak szexre mész miközben tudod hogy várja otthon a 2 kisgyerek meg a felesége? Nem, tudom lehet csak én vagyok túl régimódi vagy erkölccsősz de ezt nem tudnám megtenni. Annyi szabad veled egyidős pasi van, mért pont egy családot kell tönkretenned úgy hogy szerelmes se vagy (legalábbis nem ezt derült ki az írásaidból)

2013. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!