Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csepp alakú menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csepp alakú menyasszonyi csokor,7 kitűző, autó dísz kálából 50000?

Figyelt kérdés
Azt mondja a virágos hogy a káláról tegyek le, mert a szárából kifolyó nedv befogja a ruhát és kimoshatatlan. Tényleg így van? Ez az ár reális?
2016. márc. 29. 17:06
1 2 3
 1/23 VirágésBence ***** válasza:
81%
Teljesen reális, egy barátnőmnek csepp alakú csokra volt, csak az volt 50ezer.
2016. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
A virág árus gondolom nem ma kezdte valószínüleg igaza van.
2016. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
50.000? Azért pofátlanok az esküvői maffiások. Anyagköltség jó ha van 10 ropi, munkaköltség megint ennyi... 30 ezrecske meg csak úgy.
2016. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reális e azt nem tudom, de marha sok. Nekem a menyasszonyi, dobó, 4 koszorúslány csokor, szülőköszöntő csokrok, kitűzők, és a főasztaldísz kerül emmyibe. Igaz nem kála, hanem rózsa illetve rezgő.
2016. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%

Én spórolok nektek most 50.000-t.


Irány a virágboltba olcsó virágoért. Megkötöd kirakod jeee és máris maradt majdnem 50 ropid.

2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
5: milyen "olcsó virág"? Ti nagyon el vagytok tájolva...
2016. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%

#6


Tízből jól ki lehet hozni. Ha van a közelben kevésbé őrzött virágoskert akkor pedig "ingyé'"

2016. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Tanult mesterségem a virágkötő, (nem gyakorlom.) Nem hallottam a kála nedvének kimoshatatlanságáról. Nekem is kála csokrom volt (karonhordott fazon) tehát a karomon fekve vittem, semmi problémát nem okozott. Tégy egy próbát: vegyél egy szálat és a vágott végével maszatolj össze egy fehér textilt, és meglátod. Szerintem nem lesz probléma. Viszont a liliom bibéjét tényleg ki kell vágni, mert annak a sárga pora az aztán összekeni a ruhát. (sajnálatos, mert nagyon dekoratív) ha véletlenül a ruhára kerül, akkor nem szabad elkezdeni lesöpörni, mert belekenődik, hanem erre készített celluxdarabbal kell leemelni a ruháról.

Az árat tekintve egy képről leszámoltam 15 db rózsa és 8 db kála és egyéb apróságok voltak a csokorban. Zölddel együtt kijönne 25000-ből és a másik 25 a többi. Én úgy látom talán lehetne pár ezerrel kevesebb, de ez az üzlettől is függ, virágszalonban drágább, vidéken lévő virágboltban lehet olcsóbb.

2016. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik időszak. A kála, ha nem magyarországi kertészetből van, hanem import, baromi drága. Ha van szezonja Magyarországon, mikor az esküvőtök van, akkor olcsóbb.


Ha nem ragaszkodsz a kálához, akkor lehet idényvirágból is csokrot köttetni, olcsóbb lesz.

2016. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Kálából!? az sok most mondom így látatlanban is


Nekünk csokor: 15-18 ezer még nincs meg a pontos összeg. Nem csepp alakú, de divatos asszimetrikus és nem óriási.

Kitűzők 1200 Ft/db

Autódísz: Max . 20-25 szerintem ha kálából... nem egy drága virág.


Ja és nem vidéken, hanem Budán! van a dekorosunk és nekünk drágább virágok is lesznek benne.


Nekünk a dekoráció olyan 70 főre lesz 180 ezer maximum, ezt úgy, hogy mi is viszünk hozzá egyedi elemeket.


Tipp: a kálát tényleg felejtsd el szerintem, egyrészt borzasztóan ódivatú, másrészt nagyon nehéz kezelni tényleg. Magam is meglepődtem mikor írtad. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor nem kéne, hogy ennyi legyen a végösszeg (lehúzás szagot érzek).


:) sok sikert kívánok és kellemes szervezést! :)

2016. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!