Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csepp alakú menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csepp alakú menyasszonyi csokor,7 kitűző, autó dísz kálából 50000?

Figyelt kérdés
Azt mondja a virágos hogy a káláról tegyek le, mert a szárából kifolyó nedv befogja a ruhát és kimoshatatlan. Tényleg így van? Ez az ár reális?
2016. márc. 29. 17:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
34%
Igazából te ülsz fordítva a lovon! Végy egy cipőt magadnak, és próbáld meg az eladótól megkérdezni, hogy miért kerül ez ennyibe?? talán a talpa, vagy a cipőfűző kerül ennyibe, és mindez mennyivel lenne olcsóbb, ha nem a XIII. kerületben a Hegedűs Gyula utcában vásárolnád, hanem Vásárosnaményban, a Fő utcában??? és azt is megnézném, milyen választ kapsz rá, okostojás.
2016. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

utolsó, tényleg arrogáns vagy.

Ha egy bőrdíszművesnél venné a táskát/cipőt, az valószínű ugyan így el tudná magyarázni neki, hogy mi és miért kerül annyiba, nyilván a bolti eladónak nem a saját zsebébe megy az XY körúton a bevétel, ahogy mondjuk a bőrdíszművesnek, így nem is érdeke, nem feladata a felvilágosítás.

Viszont egy virágos, ugyan úgy a saját készítésű áruját adja el, mint bármilyen kézműves. Én pl. rengeteg minden kézműves dolgot készítek, és szívesen elmondom, hogy mi és miért kerül kevesebbe vagy többe.


Ha te ezzel nem becsülöd meg magad, a vásárlóidat, akkor nem csoda, ha nincs is olyan forgalmad, meg persze a vásárló a hülye...

2016. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én fotósként pont ezért fórumozok ennyit a témában és ezért is írtam, hogy nagyon nem ugyanaz amikor valaki esküvőre dolgozik. Külföldön már egy ideje dívik az "educate your clients", ami felfogható egyfajta marketingeszközként is és arról szól, hogy elmondod az ügyfeleidnek (tanítod Őket), hogy miért jó nekik ha többet fizetnek egy szolgáltatásért és nálad teszik azt.


Én egyébként tökszívesen elmondom, hogy miért kérek annyit a szolgáltatásomért amennyit, de nekem akkora szerencsém van, hogy elmondják helyettem a képeim és a korábbi ügyfeleim, de a legtöbb esetben fel sem merül, hogy miért ennyi vagy annyi. :)

2016. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!