Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan menyasszony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan menyasszony, akinek pont az esküvő napján jött meg?

Figyelt kérdés
Nehéz elképzelni, hogy mindenkinek annyira rendszeresen jön meg, hogy bátran kér időpontot. Ha elszámolnád magad, és lenne havid aznap, akkor úgy mennél férjhez?:)
2010. ápr. 5. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Mért ne? Ebben most mivan???

Hülyeség a kérdés...

2010. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Hát biztos h rohannék a mellékhelységbe rögtön.

Meg hát a nászéjszaka is gáz lenne. :S

2010. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
nekem úgy volt,a nászéjszaka későbbre halasztódott.Igaz,hogy én még szűz voltam.
2010. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Szia:) nekem kb aznap jött volna meg:) én akkor 2 hónappal előtte foggátlót szedtem, hogy előrébb hozzam, ugye az első adag 21 db-os.. és kb 23-on jön meg.. így pont be tudtam lőni, hogy aznapra elmúljon.. de ha nem akarsz ilyen drasztikus beavatkozást, amit megértek, ajánlom az Aviva tornát, azzal is bele lehet nyúlni.. mondjuk most premenst szedtem és az is előrébb hozta 5 nappal, így most 23 napra jött meg, 2x1-et szedtem, ez a pco adag...
2010. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy volt!


A koszorús lányok fogták az abroncsszoknyámat, amíg tampont cseréltem.

Én is rötyögök rajta, de komoly! :)

2010. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes kérdés... Nekem augusztusban lesz az esküvőm, és mikor eszembe jutott ez a kérdés, kiszámoltam mikorra várható...pont a kitűzött dátum napján kellene megjönnie...szerencsére még volt idő átgondolni a párommal, nem voltak még időpontok, ezért egy héttel el kellett tolni...Most viszont csak imádkozom, nehogy akkor jöjjön meg.. És igenis van akinek számít, hogy ne aznap jöjjön meg, mert azon az éjszakán lesz az első...(Már nagyon várom! :D.. )
2010. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőmnek két héttel korábban jött meg a stressz miatt, így pont az esküvő reggelén. Szegény nagyon görcsölt ráadásul:(
2010. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Volt, sajnos saját tapasztalat:-(

Nem volt egy szép élmény a nászéjszaka meg kell mondjam. Irom mindezt férfiszemszögből. Szóval ha nálad is ez várható akkor ezt mindenképp beszéld meg a leendő férjjel, úgy elejét veheted a 'meglepetésnek', de ha még ennél is okosabb akarsz lenni akkor kerüld a menszesz alatti időpontot.

Most tudom hogy sok nő be fogja irni hogy nem, semmi gond ezzel ha a párom tényleg szeret blabla.. de, higyjétek el gond, bármit is mondanak nektek a férfiak.

Ilyen alapon azzal sincs gond ha a férfi már a ceremónia elején matt részeg, hisz ha szereti a párja ezt is meg lehet érteni. Kb ilyen kategória, át lehet vészelni, de nem örülünk neki, ha lehet kerüld.

2010. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, csak egy férfi tehet arról, hogy berúg-e vagy sem, de egy nőnek a stressztől megjöhet előbb vagy késhet is.
2010. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez világos, de a kérdés arról szól hogyan kezelje a helyzetet, ha tudja hogy akkor jön meg (elvileg) akkor inkább nézzen más időpontot?

Igen, ha teheti nézzen más időpontot, ha estleg mégis akkor jönne meg valami miatt pech, valahogy majd csak kompenzálja^, de ha lehet kerülje hogy menszesz napján esküdjön.

2010. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!