Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valami probléma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valami probléma az esküvőtökön? Ha igen, akkor micsoda, valtoztatnatok valamin?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 20:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Zselés tapasz a cipőbe. :) Máson nem változtatnák. Profi szolgáltatókat választottunk.
2016. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjem félrenyelt egy sós sütit, és azt a fuldoklós jelenetet szívesen kihagytam volna. A frászt hozta rám meg mindenkire.
2016. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
# 11 zselés tapasz hova? talpába a sarkához, esetleg a pánthoz? milyen cipőd volt? Esküvő előtt állunk és én nagy dilemmába vagyok a cipővel :D
2016. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Lehet kapni zselés tapaszt, amit a cipőnek a sarkába (belülre) ragasztasz, hogy ne törje fel a kérge. Ja és a lakásban hord előtte. Ugyan megtettem, de mégsem sikerült elég ideig ezek szerint. Az sem rossz, ha a lábadra előtte teszel sebtapaszt, akkor védi a feltöréstől az is.
2016. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Remèlem nem lett baja a ferjednek a sütitől ès utana jó buli volt azert :) en kb egy perc alatt megvettem a cipőmet, fel sem próbaltam!!! Eskuszom...

Anyukam mondta itthon, hogy egyaltalan joo?.mondtam persze, hisz 39es :D egyebkent azota mar felprobaltam es jó, kenyelmesnek tűnik :) Mi a parommal a meghivot is pár masodperc alatt valasztottuk ki,mutaztak milyen fajta van es kesz...a gyurunket is (tavaly) viszonylag hamar kivalasztottuk, illetve a sok fajtabol rogton kettot kulon tettunk es abbol valasztottunk...ott volt egy kis dilemma :) àrban ugyanannyi volt :) Sok boldogsagot kívanok annak is aki ezutan hazasodik, annak is aki mar férjes, aki pedig azt írta, hogy hát pont a férjen valtoztatna ill nem menne hozza annak pedig egy uj és 100szor boldogabb kapcsolatot kívánok ! :)

2016. máj. 6. 21:46
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

De rendes vagy kérdező :) Köszönjük szépen. Sok boldogságot nektek :)

És kívánom, hogy szuper lakodalmatok legyen :)

2016. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönjük, nagyon spórolunk rá, szeretnénk hogy minden meg legyen, már nagyon várjuk!! :) :)
2016. máj. 7. 21:36
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon rendes vagy kerdezo :) Pèldas hogy sporoltok rá, nem pedig masra tamaszkodtok! Remelem minden vagyad teljesul :) nagyon sok boldogsagot kivanok nektek!

29F

2016. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szeprn koszonjuk ! :) :)
2016. máj. 8. 09:47
 20/27 anonim ***** válasza:

Problémák: 1, nem készült csoportkép, mert 2, végig ömlött az eső, nem csak aznap, egész héten

Változtatás: nem izgultam volna annyit előtte, hisz minden olajozottan, szuperül ment (az eső ellenére is)

2016. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!