Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valami probléma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valami probléma az esküvőtökön? Ha igen, akkor micsoda, valtoztatnatok valamin?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 20:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Orulokneki :) :) jaj, en is az esotol tartok...akkor nem tudom h setalunk fel a templomig/hivatalig :/
2016. máj. 8. 23:54
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
12# vagyok. Rendes vagy, kérdező, köszi, szerencsére nem lett semmi baj, az ijedtségen kívül. Apukája ott volt és mindjárt segített is neki. Ezt az egyet leszámítva, valóban jó buli volt. :)
2016. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan egy káoszos pár voltunk/vagyunk. Nem volt ez az esküvőn sem máshogy.. :DD

- Elszakadt a melltartóm öltözésnél, máig rejtély, hogy hogyan történhetett meg.. a baj az volt, hogy a hátkivágása a ruhámnak különleges volt, a melltartó pedig direkt ilyen extravékony pántos volt..

- párom leöntötte az ingét vörösborral (ez már este volt), de volt póting

- a virágostól kifelé jövet anyósom elejtette a csokrom és pár virág eltört benne.. persze gyorsan visszavitték és a virágos megoldotta


Egyik sem óriási probléma tudom, de jól megmutatja milyen pechesek vagyunk :D

2016. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hehe :) ez tényleg vicces, egyebkrnt mi is ilyenek vagyunk :) :)
2016. máj. 17. 18:52
 25/27 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem volt egy nagy vita

Az en szuleim kivertek a balhet....

2016. szept. 25. 19:00
 26/27 anonim ***** válasza:
uhh, sajnálom kérdező, de rmélem a házasságotok hosszú és szép lesz.
2016. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom :)
2016. szept. 28. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!