Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vagyok hivatalos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vagyok hivatalos. Milyen ajándékot adjak?

Figyelt kérdés
Barátommal hivatalosak vagyunk egy esküvőre ami június végén lesz, szóval elég hamar szereznünk kéne valami ajándékot. A barátom már ezer éve ismeri a pár mindkét tagját, a lányt már kiskora óta, és mivel én is többször találkoztam már velük és jóban vagyunk, meghívtak engem is. Barátommal úgy gondoltuk, hogy együtt adjuk az ajándékot, mert már 21 hónapja együtt vagyunk, és szerintem ennyi idő után ha megyünk valamilyen eseményre, akkor közösen kellene odaadni az ajándékot. Először gofrisütőre gondoltunk, mert a lány szeret sütögetni/főzni, a fiú meg szeret enni :D de úgy gondolom hogy kicsit fura lenne tőlem/tőlünk, ha ilyen ajándékot adnánk, mert én mindig kigondolok valami ötletes ajándékot, mindegy kinek adom, és nem érzem azt, hogy ez lenne a legjobb ajándék az esküvőjükre. Az a baj, hogy én még soha nem voltam esküvőn, szóval alig tudok valamit az egészről, és azt is kb. 2 hete tudtuk meg, hogy az ismerőseink ilyen hamar tartják az esküvőt, úgyhogy így nem nagyon tudtam kitalálni semmi jó ajándékot, de ma keresgéltem az interneten, és találtam ilyen "dobozt" aminek az a lényege, hogy mindenféle dolgot beleteszünk. Arra gondoltam, hogy cumit (mivel tervezik a gyereket is), valami macskajátékot (van egy cicájuk és imádják), meg közös képet, levelet (barátommal írnánk egyet, hogy reméljük, örökké együtt maradnak és gratulálunk nekik), képeslapot, meg mindenféle esküvővel kapcsolatos dolgot beletennénk :) szerintem azért ötletesebb mint a gofrisütő, és egyértelműen látszik benne az, hogy fontosak a számunkra, és hogy sokat törtük a fejünket azon, hogy mit adjunk nekik. Ti örülnétek ilyen ajándéknak, vagy inkább valami háztartási gép lenne a jobb? És ti mit tennétek még ebbe a dobozba? :)

2016. jún. 5. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bizony, tök felesleges, úgyis kidobják a dobozt.
2016. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A dobozt úgy értettem, hogy díszdoboz, de inkább ilyen ládika amit ajándékboltban lehet kapni. Természetesen nem kartondobozra gondoltam.
2016. jún. 5. 20:08
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Én jövőre fogok házasodni, é stetszik z ötleted. Én személy szerint örülnék eg ilyen kincses ládikának. Mindenki írja a pénzt, de nem veszik figyelembe, hogy tanultok... a pár sem azért hív szerintem titeket, hogy legombolja rólatok a vacsora árát. Én tennék bel eegy borítékban pár darab sorsjegyet. A cumi mellé egy partedlit. Nem tudom, hogy teázik, vagy kávézik-e a pár, de egy csomag különleges teát, vagy kávét, egy egy névre szóló kiskalanat mellé,(ma már szinte mindenhol lehet gravíroztatni, nem drága. Remélem valamenniyre udtam a saját vágyaimmal segíteni:)
2016. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, te vagy az első hozzászóló, aki tényleg a kérdésemre válaszolt! :) és nagyon tetszenek az ötleteid :)
2016. jún. 5. 20:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szvesen.. van-e esetleg valami hobbijuk? Ahhoz is lhetne beletenni egy két kelléket.
2016. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Gyermektelen párnak nem illik gyerekkel kapcsolatos dolgot ajándékozni.
2016. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Macskajáték... pont arra van szükségük...
2016. jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi sem tudtunk pénzt adni, nem is kértek, tőlünk vázát kértek, azt is kaptak.
2016. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!