Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két és fél éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel! Az utóbbi fél egy évben nem igazán akarja a szexet, volt úgy hogy 2,3 hét de akár egy hónapig is semmi! Már nem szeret annyira? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Kibírtad, nem?


Amúgy vélhetően a szeretőinek van a szex fentartva. Tedd ezt t-t-te is!

2016. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk nagyon ritkán jár el valahová max bolt és munkahely! Nem gondolom azt hogy lenne valakije!
2016. jún. 29. 23:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szed fogamzásgátlót? Lehet amiatt nincs kedve. Amióta szedem azóta nekem sincs annyi kedvem de azért az egy hónap nagyon sok főleg hogy lenne rá lehetőségetek. Mindenképp beszélj vele erről.
2016. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A vágya valamilyen okból csökkent.

Nekem sincs már hozzá nagy kedvem, a párom viselkedése miatt.


Bármi állhat a háttérben, beszéljétek meg!

2016. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg tőle? Lehet, hogy időszakos, sok volt mostanság a stressz, feszültség, stb. Vagy csak simán most ilyenje van, előfordulhat, hogy különösebb ok és háttértörténet, összeesküvéselmélet nélkül sincs valakinek kedve egy ideig szexelni. Nekem ingadozó, van, amikor napi 5x akarom a párom, napokon, heteken át, és van, amikor pár hétig csak ritkán, vagy ha ő nem próbálkozik be, akkor tök jól megvagyok nélküle is. Ez nálam független az iránta érzett szerelemtől, mert egyébként már-már beteges mértékig rajongok érte.
2016. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5.válaszoló: Az utolsó mondatod ami elgondolkoztat! Van olyan hogy az egyik vagy a másik fél,nagyon szereti egymást(Jobb esetben szerelmesek egymásba)és olyankor a szexet is alig kívánják? Van ilyen?
2016. jún. 30. 00:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Látod, nálam pl van. Sok minden lehet a háttérben, az is lehet, hogy az alap habitusa ilyen, csak eddig az "újdonság varázsa", meg mittudoménmi kicsit megnövelte az igényszintjét. Én speciel tényleg nagyon szeretem a párom, róla is biztosan tudom, hogy ez kölcsönös, mégsem szoktunk azért nyulakként a nap 24 órájában csak szexelni. Együtt élünk pedig, megtehetnénk. Van, hogy neki nincs kedve, van, hogy nekem, van, amikor ez egybeesik, van, amikor nem. Nem gondolom azt, hogy ez a kapcsolatunkat minősítené, mert egyébként intimitás, bújások, mély beszélgetések, minden megvan, ami igazán fontos. A szex is kell, persze, anélkül nem működne, de a nehezebb időszakokat leszámítva szokott is lenni. Van, amikor egy hónapban csak egyszer, max kétszer van, de van olyan is, amikor minden rendben, szabadságon vagyunk, nyaralunk, akkor reggel-délben-este :D Szóval változik, milyen az ember közérzete, hangulata, az életkörülmények, stressz, stb.


Kérdezd meg, szerinte mitől lehet, nem biztos, hogy a szerető meg a szerelem hiánya az egyedüli lehetőségek.

2016. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam nem függ a szerelemtől, saját egyéb problémáimtól, lelki állapottól inkább. Ha a párommal nem kívánom, általában "magammal" sincs kedvem. Mással meg még annyira sem lenne. Volt ilyen máskor fogamzásgátló miatt is, de anélkül is. Stresszes élet okozhatja, az elmúlhat idővel. Akár akkor, ha változik a helyzet, akár csak hozzászokik. Ha ezen kívül minden rendben van, én még nem dobbantanék a helyedben, mert ez változhat. Ha egy életre tervezel vele, nem 2 szexmentesebb év miatt kell eldobni. Simán megjöhet újra a kedve.


Hány évesek vagytok?

2016. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyan én csak a sötétben tapogatózom, de ha mégis sor kerül az együttlétre, akkor az milyen? Ugyanolyan jó, mint régen, vagy ő türelmetlenebb az átlagnál és egyáltalán nem jó neked? Aktív olyankor az ágyban, vagy csak fekszik mint egy fatörzs?


Ha mindkettőre az utóbbi a válaszod, akkor garantáltan megcsal. Az, hogy mikor és hol, már csak részletkérdés.

2016. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélitek meg? Ez mindig az első számú és legnagyobb hiba. Már réges-régen tudnod kéne, és akkor tehettél volna ellene.


Nem is értem.

2016. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!