Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Plogári esküvő után két évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plogári esküvő után két évvel templomi esküvő?

Figyelt kérdés

A vőlegényem pályakezdő, nekem pedig van még 2 évem az egyetemből, így egy 30 fős lagzit nem mostanában fogunk kifizetni. Viszont mindketten szeretnénk igazi esküvőt. Az mennyire fura, ha elmegyünk két tanuval házasságot kötni, és másfél- két év múlva amikor összegyűjtünk annyit, akkor egy templomi esküvőt tartanánk rendes lagzival?

Nem mintha sietnénk valahova, de lassan 8 éve vagyunk együtt. Én nem akarok tovább várni, de a "rendes" esküvőről, lagziról sem akarok lemondani, mert tényleg mindig arról álmodtam. Viszont hajadon sem szeretnék lenni az idők végezetéig:(

Köszi!!


2016. aug. 24. 09:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

szóval csak azért akarod most gyorsba, hogy legyen..

sztem gáz két évet várni után, vagy spóroltok és egyben vagy nem kell utána két évvel semmi

2016. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nemsokára 27 leszek. Nekem a család miatt fontos. Úgy értve, hogy család legyünk ketten. Nem akarok már barátnő lenni, fontos nekem, h házasként közös, igazi családot alkossunk. Az én szememben 3 dologtól lesz egy pár család. 6-7-8 év együttélés elköteleződve a jövő felé,baba és esküvő (nem egyszerre, külön-külön)

Családként valódi közös életet kezdhetünk függőségek nélkül, és a szülők/ testvérek másodlagos családdá minősülnek. Addig ok, hogy a legfontosabbak vagyunk egymásnak elméletben, de óriási különbség van család és barát-barátnő viszony között. Ennyi idősen már többre vágyok:)

2016. aug. 24. 12:36
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem nagyon tudlak megérteni. Ha 2 éven belül össze tudjátok szedni a pénzt egy templimi esküvőre, akkor miért ilyen sürgős a polgári? Csak hogy már azt mondhasd, hogy már házasok vagytok?

Én mondjuk alapból nem is akarok nagy esküvőt majd, a 2 tanus polgári pont elég lesz, esetleg egy esküvői fotózás, de ez csak azért, mert annak idején nem keringőztem, így sose volt "hercegnős" ruhám. De teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy ez számomra csak külsőség, ami jól esne, így nem csinálok belőle nagy ügyet. A pénzt, amit az esküvőre szánnánk inkább félretenném a közös életünkre. Több értelmét látom. Nem is beszélve a felhajtásról, idegeskedésről és a sok-sok szervezésről...engem egyszerűen elborzaszt a gondolat.

De ha te ezeket vállalod, és vágysz rá, mit számít még 2 év? Az egész életeteket együtt tervezitek leélni. Ne ezen múljon. A kor, pedig csak egy szám. Nem hiszem, hogy sokat számítana, hogy 28 vagy 30 évesen lesz rajtad esküvői ruha.

2016. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Ezért fontos a most, a nem két tanus házasságkötés oszt jóvan lehetősége pedig a régi vágyam miatt szomorít el

(4 eve toporgunk egy helyben a kapcsolattal, az se jó ha ez még évekre kitolódik)

2016. aug. 24. 12:41
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

orvos leszel hogy 29 év korodig tanulsz?

vagy elcseszted az éveket.


30 fős lagzi meg max 600-700e-ből megvan. ennyi megtakarításotok nincs harminc évesen??????

2016. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

2 év rengeteg idő, nem is értem , miért mondja mindenki, hogy várni is lehet:S

2 év már nem is kettő, hanem összeadódik ez szépen 6-á (ami a totyorgásba, várakozásba tartozik)

Nem vitatkozni akarok, ne értsétek félre, csak aggodalmamat fejeztem ki azzal kapcsolatban, hogy azért is vagyok bajban, mert nekem az nem két év már, hanem hat, és ez rettentő sok idő (a hat úgy jön ki, hogy 4 éve lakogatunk együtt az egyetem miatt)

2016. aug. 24. 12:46
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Szaporíthatjuk tovább a szót, de a megoldások a következők:


1. Polgári esküvő 2 tanúval most (ha lesz pénzetek lagzi, vagy azt is hanyagoljátok mert már felesleges lesz)

2. Vártok addig amíg lesz pénzetek nagy esküvőre

3. Hitelt vesztek fel és megtartjátok most a nagy lagzit


Beszéljétek meg, sajnos mi nem tudunk pénzt adni nektek.

2016. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Tanulási nehézség miatt és 0. év miatt eleve 3 évvel később tudtam felvételizni egyetemre, mint a kortársaim, és ugyanezen okból egy év kimaradt a BA és a Mester között nyelvvizsga gondok miatt. Nehezebben tanulok így nem tudtam tanulni és dolgozni egyszerre, de mesteren nem hajtok a jeles diplomára, így tudok dolgozni majd diákként (nagyon remélem, nyilván ha nem megy akkor mindenhogy tolódik az esküvő ha tetszik ha nem)

Durván kitolódott nálam a "gyerekkor" ezt tudom, nem is örülök neki.

2016. aug. 24. 12:52
 19/37 A kérdező kommentje:
Tudom utolsó, ezért kérdeztem, hogy a templomi később megoldás-e. Mert nem tetszenek a lehetőségek
2016. aug. 24. 12:54
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

kifogások hegye.


mehettél volna levelezőn BA-ra, mellett nyevvizsga és meló, ha ennyire kell a lagzi.

2016. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!