Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Plogári esküvő után két évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plogári esküvő után két évvel templomi esküvő?

Figyelt kérdés

A vőlegényem pályakezdő, nekem pedig van még 2 évem az egyetemből, így egy 30 fős lagzit nem mostanában fogunk kifizetni. Viszont mindketten szeretnénk igazi esküvőt. Az mennyire fura, ha elmegyünk két tanuval házasságot kötni, és másfél- két év múlva amikor összegyűjtünk annyit, akkor egy templomi esküvőt tartanánk rendes lagzival?

Nem mintha sietnénk valahova, de lassan 8 éve vagyunk együtt. Én nem akarok tovább várni, de a "rendes" esküvőről, lagziról sem akarok lemondani, mert tényleg mindig arról álmodtam. Viszont hajadon sem szeretnék lenni az idők végezetéig:(

Köszi!!


2016. aug. 24. 09:41
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
7. neked külön is köszi:)
2016. aug. 24. 13:17
 32/37 anonim ***** válasza:

Az nem működhet, hogy szűkebb körben vacsi az esküvő után? Mindenképp ragaszkodsz a nagy lagzihoz?


Off: a levelezős diploma semmivel sem ér kevesebbet, bele sem kerül, hogy milyen tagozaton szerezted.

2016. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
83%
Nyafogsz. Uncsi. Felnőtt nő vagy. Vagy lemondasz a hercegnős álmodról vagy vársz még 2 rohadt évet. Nem kell az idők végezetéig hajadonnak lenned csak 2 év. Most hiába írod hogy már mennyit vártál akkor is csak plusz 2 év. Az meg egy baromság hogy össze házasodtok most, két év múlva meg játszatok az agyatok újra. Én is szerettem volna 30 előtt gyereket, de úgy alakult hogy most házasodtunk össze és 2 év múlva jár le a fundamenta akkor veszünk egy lakást és csak utána jöhet a baba. Ha minden jól megy akkor is 30 leszek mire nekiállunk a babaprojektnek. Ez van. Ez már hiszti amit csinálsz.
2016. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Jah amikor én kezdtem még mindenkinek az volt a véleménye, hogy kevesebb:S

A vőlegényem is azért ment nappalira, pedig ő épp levelezőre akart, de akkoriban mindenki mondta, hogy nem szabad. :S


Voltam néhány ilyen nagyobb esküvőn, és annyira tetszett. + valahogy mindig is nagy esküvőt szerettem volna. De nem kell 300-nak lennie, a 90-100 nekem már nagynak sszáít:)

2016. aug. 24. 13:53
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

100főre számolj akkor kb 2,5-3 millát.

nekünk annyi lesz jövőre, 110 fő, és nem főváros.

2016. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy számodra ez a kérdés jelentéktelenebb, és nem érint annyira érzékenyen. Úgy valóban könnyebb. Engem érzékenyebben érint, jobban felkavar. Sajnálom, ha hisztinek tűnik, nem annak szántam, csak fontos nekem ez az esküvő kérdés, és elérzékenyülök tőle.
2016. aug. 24. 14:04
 37/37 A kérdező kommentje:

Áh lehet, hogy igazad van. Nem aludtam éjjel, lehet, hogy tényleg túlérzékenyen kezeltem a beszélgetést, és egy nagy alvás után már nem fogom olyan sötéten látni a világot, kipihenten, a párom mellett.

Sok minden kavarog bennem, lehet, hogy a kimerültségtől valóban drámaibban élem meg a helyzetet.

:) nem is írok inkább már, ne idegesítsek itt mindenkit, az eredeti kérdésre úgyis megkaptam a választ!

Szép napot mindenkinek:)

2016. aug. 24. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!