Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti rögtön tudtátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rögtön tudtátok, hogy milyen esküvőt szeretnétek?

Figyelt kérdés

Amikor eljegyeztük egymást, kitűztük az időpontot.

Évfordulónkon volt a lánykérés, és az esküvő is évfordulón lesz. Mivel az 1 évet kevésnek találtuk, 2 évre tűztük ki az időpontot.

Azóta lassan eltelt ebből 1 év. Az elejétől kezdve nézegettem a helyszíneket, olvasgattam az esküvői magazinokat, gyűjtögettem az ötleteket, de elképzelésem sem volt róla, mit is szeretnék pontosan.

Rengeteg helyszínt megnéztem neten, ajánlatot kértem, számolgattam. De még akkor sem tudtam volna elképzelni magam ezeken a helyeken, ha nem lett volna horrorisztikus áruk :) (Bp-ről van szó)

Közel 1 évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy igazán tudjam, mit akarok, és egyszer csak beugrott egy ötlet, és ahogy egyre többet gondolkodtunk rajta, mindkettőnknek egyre jobban tetszik, és most fogunk hozzá a szervezéshez, örömmel, és izgalommal. Így maradt bőven idő a szervezésre is, és így utólag olyan jó, hogy volt rá időnk, hogy megálmodjuk, mit is akarunk igazán. Pedig elsőre olyan soknak tűnt a 2 év, de úgy tűnik, mégis így kellett lennie.

Érdekelne a ti történetetek a témával kapcsolatban :)


2016. aug. 28. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő, van aki a gyors döntések híve, és a gyors szervezésé, más szeret heteket rágódni a legapróbb részleteken, hogy minden tökéletes legyen. A legtöbb ismerősöm hónapok alatt elintézte az esküvőszervezést, rohanás nélkül, az egyik vőlegény még azt is mondta, hogy ha kellene, ő meg tudná szervezni két hét alatt.


Általában egyébként a helyszín téma jár a legtöbb nehézséggel, tehát ezzel nem vagy egyedül.

2016. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pár dolog, amit mindenképp szeretnék így az fix. A többi meg ahogy alakul.
2016. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hónap alatt szerveztük le az esküvőt, és tökéletes lett. Olyan, amilyet mind a ketten szerettünk volna, és nem engedtünk beleszólást senkitől.
2016. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi már jegyesek voltunk június óta de decemberben döntöttük el véglegesen hogy akkor júliusban esküvő. Onnantól szerveztük, én mindig is tudtam hogy egy elegáns, kastélyos, bordó-arany-fehér, királynős esküvőt szeretnék lélegzetelállító ruhával:) a férjem is hasonlót álmodott meg, és szerencsére meg is valósult 3éve:-))
2016. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyjából megvan az egész anélkül, hogy sokat agyaltam volna rajta.

Helyszín - egy kedvenc étterem, ahol már más rendezvényeken is voltam, és a kaja valami mennyei! Nem is nagyon akarunk ezen sokat rugózni, mindkettőnknek megfelel ez a hely, nagyon is, és árban se eget rengető.

Fotós - közeli ismerős, és nagyon tehetséges is. Ha lehet, ragaszkodnék hozzá.

Videós - egyikőnk se szeretne, így nem lesz.

Dekoráció - mivel nagyon szeretem a természetet, természetességet, és a barna-zöld színeket, így az sem kérdés, hogy milyen legyen a szín, a stílus, és a dekoráció. Persze a részleteket még pontosan nem tudom, de az alap terv megvan, és időnk is még bőven van kidolgozni a részleteket.

Frizura - fodrászom is van évek óta, valószínűleg őt szeretném felkérni a frizurámra.

Amiről egyelőre fogalmam sincs: a zene, a vőfély, a fotózás helyszíne, cipő-ékszer és egyéb apróságok, torta. Kihagytam valamit? :)

2016. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!