Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedés után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedés után mennyi idő telt el, mire beleszeretettek a másikba? Tudtátok rögtön, hogy szerelem lesz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 nap
2010. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hét nekem most van egy csaj, áprilisban ismertem meg, azóta hó elejéig lineárisan, azóta exponenciálisan növekszik a vonzalmam, és most már szerelemnek is hívom
2010. jún. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

áprilisban ismertem meg a barátomat, volt némi zűr, mert lekoptattam, nem adta fel... stb, néhány hete jöttünk össze, és érzem, hogy belé tudnék szeretni, de még nem vagyok szerelmes.

20L

2010. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Álltalában csak meg akartam kapni az adott nőt.Aztán az egyiküknél érezem,hogy más.Összejöttünk és kb 1 hónap kellett a szerelembeeséshez.
2010. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rögtön, de nagyon hamar (kb 1 hét) éreztem, hogy ebből lehet komoly párkapcsolat és nagyjából ezzel egyidőben, fokozatosan, de viszonylag gyorsan estem szerelembe
2010. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A megismerkedésünk után kb 2 héttel én már bele voltam esve. De csak a megismerkedés után 1 hónappal jöttünk össze :)

17L

2010. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!