Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok a zenékhez? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a zenékhez? Nem akarjuk a megszokottat, véleményeket várok.

Figyelt kérdés

Bevonulás: www.youtube.com/watch? V=hex0kvx3lY4

aláírás: www.youtube.com/watch? V=FcOt6mfjxeA

gratuláció: www.youtube.com/watch? V=VlH34tl7qyk

Esetleg bevonulásra még ez jöhet szóba:www.youtube.com/watch? V=_6U_bqIMkI4


2010. ápr. 22. 13:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bevonulásra egy ilyen szövegű dal?? Hát ez mennyire durva tényleg! Viccet lehet csempészni egy szertartásba , de azért a határokat tartani kéne....
2010. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Részemről egyik sem, de ti tudjátok.
2010. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A másodikra mégis hogyan vonulnál be? Futva? Erre inkább az utolsó lenne alkalmas. Az első meg nagyon gejj.
2010. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Amikor meghallottam, hogy mit akartok bevonulásra, az volt az első reakcióm, hogy mi a fenének akartok ti összeházasodni, ha már így futtok neki? Ez http://www.youtube.com/watch?v=pAIKznMPXUk viszont nem olyan rossz, meg a többi sem, amit még feltettél. Nem szokványos, mondjuk nekem sem tetszik különösképpen, de nem rossz, tehát nem kellemetlen, vagy ízlésficamos, vagy oda nem illő, vagy ilyesmi. Szóval jó, ha nektek tetszik. :)
2010. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nem valami jó választás, de a te esküvőd. Nem rég voltam esküvőn ott Zséda ment, elég szép számok voltak , pl bevonulásnál ez volt: http://www.youtube.com/watch?v=5G1-T1d74Uk

aláírásnál: az is zséda volt és az új hold című száma, ilyen lassú verzióban :)

2010. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz szép számokat találni, nem akarunk túl gicsess, nyálas lassú számokat, ezekhez emlékek fűződnek, és igenis nagyon szeretjük egymást, valószínű azért házasodunk:) Ha van esetleg ötleteket, szívesen vennénk. Köszi
2010. ápr. 22. 14:36
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de szerintem egyik sem odaillo!Hat akkor inkabb legyen a szokasos ,mint ezek,mert az egesz nasznep hanyni fog!Bocsi,ez cak az en velemenyem,de szerintem ezek nagyon nem illenek az eskuvohoz,foleg nem az ami a bevonulashoz van,nagyon kiabrandito,es gyulolom azt a szot,hogy durva...igy akartok belevagni!Felejtos az ossze zene!22L
2010. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Jót nevettem a reakciókon. Imádom az Üllői Úti Fuckot, úgyhogy nem birok szubjektív véleményt mondani...:D Tudom, milyen, mikor szerelmes egy zenébe az ember, sőt, mikor zenéRE szerelmes az ember, amikor minden egyes kis dallam egy emléket idéz elő benned, szóval értelek titeket. :) Ha vagányak és bevállalósok vagytok, akkor úgy gondolom, mehet. :):)


Viszont a hallgató közönség nagy része valószínűleg nem ismeri a jóféle alter muzsikát, mi több, nem is értékeli igazán - ahogy nagyjából az eddigi hozzászólok sem. Ha nem meritek bevállalni, válasszatok mondjuk valami szép Quimby-számot inkább. :D Magam adom, esetleg Livius bandájától az "Egymásnak vetett háttal". :) Sok-sok boldogságot, soksok szép zenét. :D

2010. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

a minénk ez volt


http://www.youtube.com/watch?v=BlGYCP0GPJM


http://www.youtube.com/watch?v=EX8EVwd5zb0


és még egy St MMartin dal a legszebb szerelmes dalok c. cd-ről, de azt sehol nem találom.

2010. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
na még az kéne, hogy Demjénrózsi szóljon az esküvőmön, meg szécsipali
2010. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!