Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A férfiak szégyellik, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szégyellik, h megházasodnak?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva eléggé meg vagyok bántódva. Évek óra együtt vagyunk a párommal és megbeszéltük, hogy jövő nyáron összeházasodunk. Nem tartttunk eljegyzést és kis esküvőt szeretnénk. Ma beszélgettem egy barátjával és kérdezte, h mikor házasdunk már össze. Mondtam, h ezt ne tőlem kérdezze ( nem tudom, h kinek mondta, vagy nem mondta én a saját családomnak és barátnőimnek már elmeséltem). Mire azt válaszolta, h őt is kérdezte már, de ő sem válaszolt neki. Nekem ez nagyon rosszul esett, mert nem értem amúgy ezen mit kell titkolózni, meg kb letagadni, h már kitűztük a dátumot? Ennyire ciki lenne? Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést, olyan mintha szégyellné. Meg fogom vele is beszélni este, ha hazajön, nem akarok erőszakoskodó libának tűnni, de szerintem ez bántó
2016. nov. 3. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szegyellnek, ettol meg lehet a parod igen, de lehet tok mas okbol nem mondta el neki, tole kerdezd...
2016. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

"nem akarok erőszakoskodó libának tűnni"


Nekem kicsit annak tűnsz már bocs..:)


Szerintem már nagyon tele lehet a micsodája az egész témával és legszívesebben hagyná is. Ezzel a sürgetéssel általában csak megutáltatjátok a házasság tényét az emberrel.

2016. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A házasságukra, és arra, hogy megtalálták életük párját, nemtől függetlenül büszkék szoktak az emberek lenni.

Ha valaki ezeket a dolgokat szégyelli, akkor ott nagy defekt van a háttérben.

2016. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt, nem hiszem h sürgetném. Az egész puccos részről lemondunk, tényleg csak arról szólna a dolog h összekötjük az életünket mindenféle megfelelés nélkül. Mint írtam, még eljegyzés sem volt. Ezért nem értem mivel lehet tele a puttonya, mert kb semmi felhajtás nincs a dolog körül
2016. nov. 3. 10:57
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Az a baj, hogy azt sem vagy hajlandó megérteni, hogy mivel van tele a puttonya.

Ha egy férfi akar egy nőt, akkor el fog battyogni az ékszerboltba, venni fog neki gyűrűt, meg fogja kérni a kezét, és ad időt az esküvő megtervezésére is.

Azt kellene megértened, hogy az nem véletlen, hogy a ti kapcsolatotok 5 év után sem tart ott, hogy akár csak eljegyezzen, de te már az esküvő részleteit is lejátszottad magadban.

2016. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nyitott vagyok az építő kritikákra. Eddig azért nem akartunk megházasodni, mert egyetemre jártunk, költöztünk. Most van az, h már mindketten teljes állásban dolgozunk és pénzt is keresünk. Előtte mire házasodtunk volna? Ez az oka az 5 évnek. Te mit tennél a helyemben? Szerinted az esküvőt én erőltetem és el kéen hagynom, hisz ő el sem akar venni?
2016. nov. 3. 11:05
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem ertem. Te is ugyanazt mondtad neki, mint a parod. Akkor mi a problema? Ennyi erovel akkor te is szegyelled? Ha meg mar tud az eskuvorol, akkor nem mindegy, hogh tudja-e a datumot is? Az ilyen noi hisztiket nokent nem tudom dekodolni.
2016. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
én nem híreszteltem, h összeházasodunk, csak a közeli embereknek mondtam el. Ő pedig szerinte konkrétan senkinek. Mivel nem rég beszéltük meg, nem gondolnám, h az én dolgom lenne az ő barátaival közölni
2016. nov. 3. 11:06
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
De ez az adott ismeros tudott a hazassagrol (nem azt kerdezte hogy lesz e egyaltala hazassag majd egyszer a tavoli jovoben, nem?), es csak a datumra kerdezett ra, mert valoszinuleg a parod nelkuled nem akarta elmondani. Nem?
2016. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
úgy kérdezte, h mikor házasodunk már meg. Nem azt, h mikor van a dátum.
2016. nov. 3. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!