Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ötlet az esküvői honlap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet az esküvői honlap a házasulandó párnak?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok jó ötlet? csak nem szeretném, ha a hátunk mögött leszólnák.. (www.eskuvonklesz.hu - s)
2010. máj. 1. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nagyon jó!!! :)

Aki meg leszól érte, abbol az irigység beszél!

Sok Boldogságot! :)

2010. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, elég szokatlan, kreatív, tehát a nagyit nem fogja levenni a lábáról, de az unokatesókat már lehet, hogy igen. Előny, mert lehet blogszerű, így a távolabb lakó rokonok is értesülhetnek a nagy nap előkészületeiről, utána pedig le tudják töltögetni a fényképeket, nem kell mindenkinek mailben küldözgetni... Viszont, ha túl konzervatív a család, én hanyagolnám. De ezt neked kell eldöntened, te ismered őket. :) Írhatsz bele lávsztorit, hogy hogyan ismerkedtetek meg, mindenki letöltheti az ajándéklistát... :D Hm, meggyőztem magam, klassz ötlet, csak értelmes tartalommal kell feltölteni, nem annyival, hogy lesz és kész. Szóval ez is egy munka a szervezés mellé.
2010. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura, újszerű dolog, de nem rossz ötlet. Így elkerülhetitek a felesleges hajcihőt, és mindenki mendenről idejében tudomást szerezhet, ami főleg akkor praktikus, ha nagy a család, és szét van szórva a világban.


Ugyanakkor én magamnak sosem csináltam volna ilyet, mert egyrészt 30 főre nem kell, másrészt mert nem reklámoztam volna magam és az esküvőmet így. Egy esküvő magánügy, nem kell országnak-világnak belelátnia a legbelsőbb magánéletembe. A képekkel való esetleges visszaélésről már nem is beszélve...


Egyszóval azt mondom, hogy ha szeretnéd, csinálj, te döntesz. Van jó és rossz oldala is...

2010. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon jó ötlet! Az emberek emailen kommunikálnak, smsben beszélgetnek, weben tájékozódnak, akkor miéret ne legyen esküvi honlapod??
2010. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon aranyos lett a honlap!

Gratulálok!

2010. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet! Ha egyszer az életben férjhez megyek, akkor tuti csinálok ilyet én is :)
2010. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Éppen most néztem meg és nagyon aranyos ötlet! :) Sok boldogságot nektek előre is!
2010. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze! Nekünk is van, már rengeteg oldalon lehet regisztrálni a pároknak, néha még aranyos játékok is vannak, szavazni is lehet az oldaladra, nyerhettek is, ...stb.

Akinek megmondjátok megnézi, a konzervatívabb ismerősöknek, meg nem fontos tudni róla(idős nagymama, távoli valaki aki idős)Szerintem tök jó ötlet! Szolgáltatók is kereshetnek meg benneteket(én állandóan kapok leveleket éttermektől, fotóstól...)így megkönnyítheti a szervezést, mert "helybe jön" az ajánlat :-))

Szerintem hasznos! Sok Boldogságot!

2010. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most divat, de nekem nem lenne türelmem hozzá. Inkább felívom a rokonokat. Ha van türelmed és szeretnéd, szerintem egyáltalán nem gáz.
2010. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a [link] -t ajánlom.
2017. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!