Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek furcsa egy 40 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa egy 40 fős lagziba egy 6 fős zenekart felkérni? Nem túl fellengzős?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, ha meg tudják fizetni. Végülis két ember életének egyik legszebb napja. Az ő boldogságuk a lényeg.
2016. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, sőt két fotóst, két filmest meg tíznél több fős vendéglátós csapatot sem. Teljesen rendben van.
2016. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint semmi gond nincs vele. Ha nektek ők kellenek és megtudjátok fizetni, miért ne?

A ti nagy napotok és nem másé. :)

2016. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves vagytok! Köszönöm! :)
2016. dec. 18. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
En picit soknak erzem, de a te eskuvod. Nekunk a 60 fos lagzibe lsz egy 3 fos csapat
2016. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kriszpo ***** válasza:
Nem, miért lenne az? Ha ők tetszenek, vagy élő zenét szeretnétek és úgy szól jól, akkor miért ne.
2016. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bsxy ***** válasza:
Mért lenne furcsa ha van rá keret és nektek ők kellenek,az én bátyám mikor nősült két zenekar volt 1 rezesbanda,meg a Betli Duó igaz 500 fő jött el a meghívott 700 ból.
2016. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ha a Metallica épp nem ér rá, akkor sztem kompromisszumos megoldásnak jó lehet...
2016. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zenéltem én már olyan lagziban, ahol többen voltunk zenészek, mint vendégek.
2016. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mellanka ***** válasza:

Énekesnőként nekem is hatfős (velem együtt) zenekarom volt sokáig, és mi is voltunk negyven fős esküvőn. Nem az számít, hogy hány fős a zenekar, hanem hogy mit akartok!

A hat fő általában már egy teljes szekció, dob, ének (több ének, mert azért ritka, hogy csak egy ember énekel..és teljességgel lehetetlen is, ha tényleg éneklésről és nem csak mulatós kurjongatásról van szó..) gitár, basszgitár, billentyű, és a hatodik általában valamilyen fújós (szaxofon). Igen igényes élőzenét produkál a megfelelő hattagú zenekar. Minél kevesebben vannak annál kevésbé élő..most ne vedd úgy, hogy öten vagy négyen kevesebbet érnek.. hanem már azért ahol ketten vannak, ott már felvételre énekelnek inkább, és eljátsszák, hogy zongoráznak.. ezek is zenélnek, de inkább csak "alapoznak". Én azt tudnám javasolni, ha igazi disco slágereket szeretnél, akkor hivj dj-t, ha pedig az élőzene varázsa kell, akkor élőzenekart, de az 100 százalékig élő legyen. A köztes állapotból van több..Szerződéskötéskor is inkább kérdezz, és vedd figyelembe azt, hogy ez a zenekarnak munka, és öröm is egyben. Aki húsz éve zenél, annak nem árt egy fröccs, aki hangulatot akar teremteni, annak hangulatba kell kerülni, ne érts félre, nem azt mondom hogy idült alkoholistákat hívj, csak kezeld őket emberként, és tudd, hogy minden zenekar, csak azért megy zenélni, hogy ADJON. Valaki igy valaki úgy. Pont a negyven fős lakzikon szoktak sokáig bulizni, mert ott az már a "keménymag" szekció :) Senki sem szégyenlős, mindenki táncol..igy hát a násznép érdekeit kell előtérbe helyezni zenekar választásakor leginkább!

2017. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!