Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok Budapesten olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok Budapesten olyan katolikus templomot, ahol összeadnak minket úgy, hogy elég, ha csak én vagyok megkeresztelve?

Figyelt kérdés
A Párom ateista, én katolikus vagyok, márciusban lesz a polgári esküvőnk, de én nagyon szeretnék templomit is, a Párom pedig a kedvemért belemegy. Tudom, hogy hivatalosan lehet így katolikus esküvőnk, de pont itt olvastam többektől, hogy papja válogatja, elvárja-e a másik féltől is, hogy megkeresztelkedjen. Szerintem a Párom már így is a toleranciája határait súrolja, mert azt mondta, még a jegyesoktatásra is eljönne velem, de csak ha nem hatszemközt van, hanem vannak ott más párok is. Nemrég költöztünk ide, nem vagyok nagyon ismerős errefelé, de szeretném, ha olyan pap adna össze minket, aki inkább közlebb hozza a vallást és Istent a Páromhoz, nem pedig megerősíti abban, hogy minden vallásos ember elvakult és bigott. Csak pici kéttanús esküvőt szeretnénk :) Valaki ismer ilyen papot/templomot?

2017. febr. 1. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Igazából nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet...


ha fontos számodra a vallás, akkor miért mennél hozzá egy olyan emberhez, aki szerint a vallásos emberek elvakultak és bigottak?


Ha nem fontos számodra a vallás, csak a külsőség miatt szeretnéd a templomot, akkor az sem túl támogatandó...


Szóval szerintem gondold át ezt mégegyszer. Ateista-vallásos párok (ha mindketten komolyan gondolják) nem szoktak jól kijönni...

2017. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imre plébánia 11. Kerület. Sokan dícsérik őket, hogy jó a jegyesoktatás (tudtommal csoportos jegyesoktatás van) ahol a szeretetnyelvekről is szó esik. Állítólag fiatal, rugalmas pap van, egy próbát szerintem megér.
2017. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!