Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vicceli el mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vicceli el mindig az esküvő témát?

Figyelt kérdés

Párommal lassan két éve vagyunk együtt, és sokszor jött már fel szóba az esküvő. Konkrétan lánykérés nem volt még, de hol én, hogy a párom hozza fel ezt a témát, és tervezgetjük a nagy napot. Azonban ha ismerősökkel beszélünk erről, vagy rákérdeznek, akkor mindig azzal jön, hogy ó, hát nem lesz itt semmi ilyen, meg hogy azért nem ment még el ennyire az esze, stb.

Most ezt viccnek szánja, vagy cikinek érzi? Utána ha kettesben feljön a téma, akkor megint ötletel.

Nem tudom mire vélni, volt, hogy társaság előtt kérdeztem rá, hogy most miről beszélsz, de akkor is folytatta tovább...



2017. febr. 21. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

37 éves srác, és nem akar esküvőt? Nem tudom, hová akar még "érni".

Vagy te vagy éretlen, kérdező? Te készen vagy a házasságra?

2017. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Az én párom ugyanilyen volt! Állandóan ilyeneket mondott, hogy ő biztos nem kéri meg a kezem, mert, hogy mi leszünk majd az a pár, akiknél majd lányként én kérem meg őt...úgyhogy várja a gyűrűt! :D folyamatosan ugratott még akkor is ha kettesben voltunk...

Ha néha-néha komolyra vette a fugurát, akkor meg titokzatoskodott.


Aztán mikor eljött az idő, térden állva kérte meg a kezem, a szüleim előtt! Amit soha, de soha nem gondoltam volna...:)


De azért előtte 2 nappal még szívatott...biztos, ami biztos! Mindezt 1,5 év után lépte meg.


Szerintem a te pároddal sincs gond, játsza az agyát a haverok előtt. Otthon kérdezz rá, hogy ezt miért csinálja? És mond el, hogy számodra ez tök megalázó, mikor mások előtt így reagál ezekre a dolgokra...

2017. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó nagy bunkóság tőle. Mintha a barátai előtt szégyellné az érzéseit irántad. Én bizony megsértődnék ezen az esküvőtől függetlenül.

Ha nem akar esküvőt akkor se alázzon a haverjai előtt. Kérdezz rá kettesben hogy mi ez a csapongás a részéről?

2017. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

37 éves, ha eddig nem házasodott, most már vszeg nem fog.

Felejtsd el, ülj le vele még egyszer, komolyan beszélni, mérlegesld mit mond, és dönts.

Ne cseszd el az életed, ha neked tényleg fontos a dolog.


Nekem is fontos, de ha pl. a párom úgy dönt, mégsem kér meg, attól nem fog összedőlni a világ, mert szeretem, és nem egy papírtól fogom jobban-kevésbé.

2017. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy sokkal érettebb gondolkodásúnak tartom magamat az átlagnál, sőt, még nála is-és a családom is így látja. -

Én készen állnék a házasságra, bár ebben a helyzetben jelenleg nem szeretnék leánykérést.

Még a végén azt mondaná a haveroknak, hogy a 100 Ft-os játékautomatából van a gyűrű...

Köszönöm mindenkinek!

2017. febr. 24. 11:23
 16/16 A kérdező kommentje:

Egyébként számomra is olyan érzés, mintha szégyellné az érzéseit, holott közös barátokról van szó... Legalább annyit, vagy még többet találkozok velük, mint a párom. Tehát nem tudom miért kell játszani az eszét.

Mindenesetre meg fogom vele beszélni, de kivárom, míg fel jön a téma.

2017. febr. 24. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!