Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elhívnátok őt + a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhívnátok őt + a párját az esküvőtökre?

Figyelt kérdés
Egy régi barát, akivel kb egy évig semmi kapcsolat nem volt, 1-2 mondatos fb üziváltáson kívül. Az eljegyzés óta próbálja újra feleleveníteni a kapcsolatot.

2017. febr. 23. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, attól, hogy feleleveníti a kapcsolatot nem hívnám meg.


Az esküvőre csak azokat hívnám meg, akik számomra és a párom számára igazán, fontosak és szeretnénk, ha velünk lennének.

2017. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hívnám meg
2017. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esküvőre kizárólag közeli barátokat (napi kapcsolat) és rokonokat (szintén nem azokat, akik utoljára pelenkában láttak) hívnám meg. Nem lesz 120 fő meg pénzben megtérülő esküvő, de legalább kínos feszengés sem.
2017. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Furák nekem ezek a nemleges válaszok hasonló kérdéseknél.

Régi barátot feltétlenül meghívnék, akkor is, ha az élet elsodort egymás mellől. Én attól függetlenül a barátaimnak tartom a távol élőket, hogy sokszor hónapokig nem tudunk esetleg beszélni a más-más életmód miatt.

Persze az más, ha balhé miatt szűnt meg a kapocs, vagy a régi barát az általános iskolai kiscsajt jelenti, akivel két évig együtt jártunk rajzra, és azóta se találkoztunk.

De _barát_ esetében felnőtt fejjel nem az alapján döntenék, hogy most épp egy ideig nem beszéltünk körülményekből adódóan.

2017. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mérlegeld, hogy mit veszíthetsz vagy nyerhetsz azzal, ha meghívod őket vagy sem!

Ha igazán a barátod, akkor nem azon fog múlni a barátságotok, hogy ott van-e az esküvőtökön, de az biztos, hogy sokat fog javítani a kapcsolatotokon, hogy ott lehet mellettetek a "Nagy Napon"!

Dióhéjban: legrosszabb esetben meghívod, és újra ellaposodik a barátságotok, ekkor bukjátok a költségeket. Legjobb esetben újra jó barátok lesztek, ami felbecsülhetetlen érték! A döntés rajtad áll :)

2017. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Van/volt ilyen barátom, akkor kellettem mindig ha volt valami gondja utána semmi, ha volt más akkor azt nyalta.. Eljegyzés utána aktív lett, hogy meghívjam, koszorúslány legyen, de a párommal mérlegeltük és nem. Nem izgatta.. Pl páromat is ismeri és őt le se tojta..
2017. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Úgy döntöttem nem hívom meg, ő inkább haver, mint barát. A menyasszonyomat se ismeri, úgyhogy annyira soha nem is álltunk közel egymáshoz.
2017. febr. 28. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hívnám meg.
2017. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!