Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik életévünkbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik életévünkben a legjobb házasodni?

Figyelt kérdés

A mai világ azt sugallja, legyél karrierista, ráér az esküvő a családalapítás.


Szerintetek melyik házasság fog tovább élni?

Fiatalon házasodni vagy inkább később.

Két példa is van előttem.


Nővérem /féltestvérem anyai részről/ 20 évesen ment férjhez az első szerelméhez. Boldog házasságban él 19 éve.


Szüleim /anyum 32, apum 38 éves korukban volt az esküvőjük. És 26 éve szintén boldog házasságban élnek.


Szerintetek mikor a legjobb házasságot kötni? Fiatalon vagy ráér később is?


24/L


2010. máj. 12. 09:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Én most akartam férjhez menni októberben, de a párom elhagyott...nincs erre időpont. Amikor úgy érzed,hogy megtaláltad az igazit és ő is akarja akkor menj férjhez.

24L

2010. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ezt neked, illetve nektek kell érezni, erre nincs és nem is lehet jó válasz, annyira más mindenkinél.

Két ember kapcsolatát nem a házasság fogja összetartani, hanem a szerelem és a szeretet, amit az életben bármikor meg lehet pecsételni.

2010. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Fiatalon mert gondolni kell a gyerekekre. azt jobb előbb elkezdeni, és minél több annál jobb.
2010. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Párommal "még csak" fél éve vagyunk együtt.

Beszélgettünk a házasságról, de még korai komolyan beszélni róla.


Általánosságban kérdezem, hogy mi a véleményetek erről a dologról.Én még nem mennék fél év után férjhez :):)

De már jó lenne :):)

2010. máj. 12. 10:03
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

25 vagyok, jó lenne fiatalon férjhez menni,de ha nincs kihez?:) Karrierista??? Persze,mert kell a pénz,h ne egy albiba szüljem a gyereket...stb..

Ha tele lennék pénzzel, más gondom se lenne csak a házasság+a gyerek.

2010. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

mikor megtaláltad életed párját :) aki nélkül nem lenél képes élni. :)

én 23évesen mentem férjhez az első szerelmemhez - 3év után elváltunk kiderült mégsem az igazi. sajnos. majd most 30évesen megint férjhez mentem és most tuti jo :):):)


nem a kortol függ szeritnem, hanem h két ember mennyire illik össze, mennyire vannak egy hullámhosszon, mennyire tudják szeretni, tolerálni egymár jo és rossz dolgait :):):):)


sok boldogságot neked :) de nem kell elkapkodni semmit :)

2010. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem semmikor, én nem vagyok házasság párti, egész életemben rossz példákat láttam, ez el is vette tőle a kedvem, nem vagyok egy ilyen házasodó típus, ezért én remélem, hogy soha nem fogok férjhez menni.

De ez tényleg változó, akkor, amikor úgy érzed, hogy férjhez akarsz menni és van is kihez, hát akkor menj:D Csináld úgy, ahogy jól esik, ez nem kortól függ:D

2010. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen téren azt mondom, hogyha már megvan az Igazi, akkor jobb fiatalon, mint később. Én szerencsésen már 17 évesen megtaláltam és fiatalon is tervezzük az esküvőt, mivel szeretnénk gyerekeket, és azokat is fiatalon. A karrierépítés pedig mehet párhuzamosan is...
2010. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Én 19 évesen mentem férjhez, és most vagyok 24, azóta is együtt vagyunk (15 éves koromtól 19ig jártunk, 19-től pedig férj-feleség vagyunk), most jön a második baba, jól megvagyunk.:) Amúgy inkább korai házasság, 30-35 évesen az első házasság és a baba már késői szerintem.
2010. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Volt eddig 3 komoly kapcsolatom(az első 3,5 évig a második 1,5 évig majd a harmadik 2 évig tartott)

Párommal nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Én nagyon szeretem és ő is engem :)

Szeretnék férjhez menni, és gyerek utáni "vágyam" is egyre jobban nől.

De még csak fél éve vagyunk együtt.

Párom az ilyen dolgokra mint esküvő és gyerek azt szokta mondani, hogy pár évig lizingel engem és ha kedvezők a feltételek akkor aláírjuk a szerződést :D:D:D:D

2010. máj. 12. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!