Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszony vagyok, de rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok, de rosszul vagyok a lakodalmas zenéktől. Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

Csak egy kötelező kellék a zenész nekem. Amúgy sem a hagyományos esküvők híve vagyok, jobban örültem volna annak ha a "világ végén" vesz el feleségül, vendégek és felhajtás nélkül, mondjuk a Maldívon, nem került volna sokkal több pénzbe mint így. Ezzel arra célzok hogy se felhajtás, se idétlen lakodalmas zene és megfelelési kényszer a többi embernek, hanem csak mi ketten, utána a nászút. Vagy úgy is jó lett volna hogy elvesz feleségül és irány egyből a nászút, vannak akik így csinálják.

De persze a vőlegényem szeretne vacsorát, meg egyebeket stb, akkor legyen, bánja fene....



2017. ápr. 30. 16:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
nem. senki nem mondta, hogy egy esküvőn feltétlen a bódi guszti-postás józsi-jimmy tengelyről kell a zenét nyomatni
2017. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Attól még, hogy zenész van, nem kötelező a lakodalmas zene. Barátnőmék klasszikus stílusú esküvőjén DJ volt, voltak retro zenék az idősebbeknek, hogy táncolhassanak, aztán meg mi, fiatalok buliztunk a modernebb zenére. Amennyire én tudom, mindenkinek bejött.
2017. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Én ki nem állhatom. Nem is volt ilyen az esküvőnkön. Javaslom, hogy nektek se legyen! Vagy ha mégis lesz zenész, beszéljétek meg velük, hogy mit játszanak, és kösd ki, hogy ezeket a mulatós szarokat felejtsék el.

(De inkább utazzatok el például Balira, az megfizethetőbb mint a Maldív szigetek.)

2017. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

A rendezés joga a tiétek. Ami nektek jó, azt csináljátok az esküvőn. Ha neked ez nem jön be, találjatok ki valami mást helyette. nem kell senkinek az elvárásainak megfelelni, ez rólad, rólatok szól. Beszéld meg a vőlegényeddel. Ez nem oké, hogy rád erőlteti az akaratát, ezt a későbbiekben sem szabad hagynod, mert nem leszel boldog a kapcsolatban.

kompromisszum kell mindig, a te igényeidet is figyelembe kell venni, így fog csak működni hosszú távon.

Aj, sejtem, miért van olyan sok válás. :(

2017. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
már most nem veszi figyelembe hogy te mit szeretnél neked mi a jó,mi lessz még később???
2017. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Én is egyetértek veled, a tipikus mulatóstól vagy akár csak az esküvőkön előforduló Pista bácsitól a szintivel hidegrázást kapok. Ennek ellenére lesz lagzi is, menyasszonytánc is. DJ-vel meg lehet beszélni, milyen zene ne legyen semmilyen körülmények között, a menyasszonytáncra meg kiválogattam néhány kellemes, ritmusos ír kocsmadalt, az majdnem olyan, csak élvezhető. Így lesz nekünk is élvezetes lagzink, mulatós/lagzis zene nélkül. Páraknak biztos hiányozni fog, de mondhatom így két héttel az esemény előtt, hogy lexarom :D


Meg lehet ezt jól is oldani, nem kell feltétlenül mások igényeihez igazodni, az elmúlt egy év szervezése alatt sok fejfájást okozott, hogy megpróbáltam, mostanra már eljutottam arra a pontra, hogy ha a többségnek jó, akkor jó. 5 embert is nehéz összekoordinálni, nemhogy 60-120 főt, akik minden korosztály, minden stílus, minden ízlés keveredéséből áll össze. Nektek kell élvezni, mert alapvetően ez a ti estétek.

2017. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Az esküvő nem a vendégek miatt van! Csak a házaspár miatt, csak nekik kell jól érezniük magukat... többieknek csak a lehetőséget kell biztosítani erre :)


És ha nektek zene nélkül lenne a legjobb, vagy egy sima dj-vel és a kedvenc számaitokkal, akkor úgy. Aztán ha ez valamelyik vendégnek nem jön be, akkor majd elmegy, azt csá, vagy megfő a levéban vagy amit akar. Ő gondja... 😉

2017. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok megértő választ, elvileg normális hangszeres zenészek lesznek, nem Pista bácsi a playback-ről Jolly és Suzyval. Remélem tényleg szuper lesz :)
2017. ápr. 30. 16:42
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Én szeretem a lakodalmas zenét. A hagyományos magyart, nem a mai cigányt, meg a Suzy és Jollyt.. Nem csak a mulatós, sőt, hagyományosan ez nem az..

Amúgy szerintem bármilyen zene lehet a lagzin, nincs ilyen, hogy mi a kötelező.

2017. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%
Azért ennyire nem kell túldramatizálni. Szerintem kibírsz egy kis mulatós zenét. Ebbe még nem halt bele senki.
2017. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!