Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszony vagyok, de rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok, de rosszul vagyok a lakodalmas zenéktől. Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

Csak egy kötelező kellék a zenész nekem. Amúgy sem a hagyományos esküvők híve vagyok, jobban örültem volna annak ha a "világ végén" vesz el feleségül, vendégek és felhajtás nélkül, mondjuk a Maldívon, nem került volna sokkal több pénzbe mint így. Ezzel arra célzok hogy se felhajtás, se idétlen lakodalmas zene és megfelelési kényszer a többi embernek, hanem csak mi ketten, utána a nászút. Vagy úgy is jó lett volna hogy elvesz feleségül és irány egyből a nászút, vannak akik így csinálják.

De persze a vőlegényem szeretne vacsorát, meg egyebeket stb, akkor legyen, bánja fene....



2017. ápr. 30. 16:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én marpedig belehalnék egy borzalmas lakodalmas zenébe egész este... :)
2017. ápr. 30. 20:28
 12/27 anonim ***** válasza:
12%
Micsoda gondok..még a Maldivra se vitt el.. És mulatós..fúj..mocsokparasztok...fúj.. Ti se lesztek sokáig együtt. Sznob pcsa.
2017. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Esküvőfotós vagyok. A munkám legnehezebb része, hogy el kell viselnem a mulatós zenét, bár szerencsére egyre kevesebb olyan esküvőt fotózunk ahol ilyesmi előfordul, azért nyilván teljesen nem úszom meg. Baromi rossz ám arra ébredni vasárnap hajnalban, hogy a "...lakodalom van a mi utcánkban..."-t dúdolod. Hívjatok egy rendes esküvői DJ-t (kb. 100e Ft-tól) vagy egy jó partyzenekart (kb. 200e Ft-tól) és beszéljétek meg vele/velük, hogy mit hallanátok szívesen. Az olyanokkal mint a 12-es válaszoló, ne foglalkozz.

- Hogyaszondja' savanyú a szőlő, hajlik a vessző... vagy valami ilyesmi.

2017. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt kétforintnakötvenafele meg ehhez hasonló zenei remekek. Olyan zenekart válasszatok akinek nem ez a repertoárja.
2017. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

#13 ez nagyon tetszett! :)

2017. máj. 1. 22:07
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

barátnőmék ezt megcsinálták, mert fujjmulatós. Na most pl. a száguldás, porshe, szerelemre képzeld el, hogy táncoltak. Sehogy. Mi, barátnők próbáltuk menteni a helyzetet. Képzelj el egy lagzit, ahol legtöbben a Honfoglalásra táncoltak...


Amúgy az is kérdés, ki mit ért lakodalmas zene alatt. Mert pl. a Füredi Annabálon egy tipikus lagzis lassú, a Londonban, sej! (Bob hercegből) a tipikus lagzis keringő. Ezek nem tetszenek? Vagy a sejj, hajj, akácfa...? Mert utóbbi cigányzene

2017. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én kis mennyiségben, bizonyos mennyiségű szesz után hajlandó vagyok elviselni párat közülük, de akkor is inkább a "klasszikusabb" magyar nótákat meg kuplékat, nem az ilyen Matyi és hegedűs meg Kis Grófo-féle modern diszkósított szarokat. Esküvőmön kizárt, hogy ilyenek menjenek, max. poénból 1-2 dal.


Én alapvetően nagyon szűk körű, nem rongyrázó esküvőt tervezek (ilyen max. 20 fő vendéggel), és nem is lenne sztem zene, max. vmi lágy aláfestő a vacsi alatt. Ha mégis nagyobb esküvő lenne, akkor ha már tipikus esküvői zene, akkor inkább '60, '70-es évek, '80-as évek magyar slágerei, rocky, funky zenék, ill. pár swingpop dal.

2017. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
31%
Pontosan ez az igazság 16-os.. Én is több olyan lagziban voltam, ahol 5-6 fős partyzenekar volt..na senki nem táncolt. Éjfélkor elment a zenekar, onnantól lett jobb a hangulat (laptopról ment utána a 90-es évek slágerei)
2017. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%
#16/#18: Ez ugye ugyanaz a kategória mint amikor a rokonok képei jobbak mint a "profi" fotós által készítettek. Attól, hogy 5-6 fő és partyzenekarnak hívja magát, korántsem biztos, hogy jó. Meg hát ugye ha a kacsa nem tud úszni, nem biztos, hogy a víz a hülye.
2017. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19, 16 vagyok, és nagyon nem értem a párhuzamot... nem arról volt szó, hogy a szomszéd hozza a laptopot, rádugjuk az erősítőt és mehet youtuberól, nekem az lenne a hasonló..
2017. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!