Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszony vagyok, de rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok, de rosszul vagyok a lakodalmas zenéktől. Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

Csak egy kötelező kellék a zenész nekem. Amúgy sem a hagyományos esküvők híve vagyok, jobban örültem volna annak ha a "világ végén" vesz el feleségül, vendégek és felhajtás nélkül, mondjuk a Maldívon, nem került volna sokkal több pénzbe mint így. Ezzel arra célzok hogy se felhajtás, se idétlen lakodalmas zene és megfelelési kényszer a többi embernek, hanem csak mi ketten, utána a nászút. Vagy úgy is jó lett volna hogy elvesz feleségül és irány egyből a nászút, vannak akik így csinálják.

De persze a vőlegényem szeretne vacsorát, meg egyebeket stb, akkor legyen, bánja fene....



2017. ápr. 30. 16:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mindenki maga ismeri a násznépét. Szerintem olyan zene legyen amire a násznép tud táncolni és jól érzi magát, akkor lesz jó a hangulat. Ha azt a zenét nem szereti és nem is bírja elviselni a menyasszony, akkor vagy cserélje le a rokonait, vagy törődjön bele, hogy szar lesz a buli, mert senki nem fog táncolni a wellhello és tárasaira.
2017. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ezeket a zeneket szeretik egy lakodalomban. Marmint a lakodalmasat
2017. máj. 3. 09:25
 23/27 anonim ***** válasza:
64%
Aki jól akarja magát érezni az jól fogja, aki meg hisztizni akar a zenén, meg azon, hogy miért hideg a leves, meleg a pincér, nem a Marika kedvence van desszertnek, az úgyis talál valamit amin nyíghat.
2017. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
31%
Ha a lakodalmast szereti a násznéped akkor most megmondom, hogy mindenki kint fog cigarettázni és lézngeni..bent meg pangàs lesz, ha nem lesz mulatós. (tapasztalat)
2017. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%

Az az igazság, hogy én is utálom a lakodalmas zenét a hétköznapokban, ugyanakkor egy lagzi nem lagzi enélkül számomra.

Voltam olyan lagziban, ahol inkább disco jellegű zenék voltak. Persze nyomokban felfedeztem benne ismerős számokat, de azért más arra rázni, mint egy kacsatáncra... :D Viccet félretéve valóban érdekes volt nézni, ahogy a nagyik méregették egymást, hogy erre a tucctuccra még is hogy lehet egy jót ropni.


Természetesen a lagzis zenéken belül is meg lehet válogatni a minőséget, ami még sokak számára ismert és táncolható, még sem az agyérgörcs téma számodra talán. Aztán van néhány megkerülhetetlen szááz forintnak ötven a fele... de állítom csak azért, hogy végre kikiabálhassa mindenki magából, hogy az anyósának nagy pofája van.

Szó ami szó, én imádom a lagzis zenét, lagzin. Biztos sokat segít az is, hogy mire oda jutunk már a sokadik felest megittuk a baráti társasággal, így valószínű mindenre tudnánk jót mulatni, a tucctucc sem okozott komolyabb gondot, de ha elmegyünk bulizni valahova nagy ritkán, ott nyilván nem a lakodalmast húzzák, így legalább ebben különlegesek ezen események. :D

Bocsánat a hülye humoromért, de pont az a korosztály vagyunk, ahol minden évre 2-3 esküvő esik, nagy a baráti társaság és többnyire ez a társaság indítja be minden lagzin a bulit. :)


Sokan azt mondják, hogy a pár kedve szerint történjen minden, viszont én amondó vagyok, hogy igenis a társaságra kell szabni a lakodalmas zenét. Ha én mondjuk a heavymetalt kedvelem, bömböltethetem azt a lakodalmon és lehet, hogy még pogózni is nekiállnak páran, de borítékolható, hogy legtöbben nem fogják értékelni és velem együtt élvezni az estét. Fontos, hogy a zene titeket tükrözzön, de kell, hogy ebben a társaság nagy része kényelmesen érezze magát, eltudja engedni magát és táncoljon, énekeljen felszabadultan! Ez elengedhetetlen része számomra egy jó lakodalomnak, hiszen a felszabadult ünneplésről kell hogy szóljon ez, nem a szorongó egy helyben ülésből és feszengő pillantásokból.

2017. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sajnos sokan csak a kaja meg az ingyen buli miatt mennek lagziba, ha valami nem ugy van, megy a szajhuzogatas, tapasztalat. Viszont az ilyet soha nem ertettem.
2017. máj. 7. 10:01
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem egy lagzi elég sokba kerül, ha vendég vagyok, közel sem ingyen buli. Ha ruha, cipő van is, és a hajamat is megcsinálom, akkor is adok ajándékot a párnak, és nem egy tesco-s vázát...
2017. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!