Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemétség lenne tréfából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne tréfából húzni az időd?

Figyelt kérdés
Mármint amikor kérdik tőlem hogy feleségül veszem-e a menyasszonyom,akkor szemétség lenne húzni az időd úgy csinálva mintha bizonytalan lennék az egészben ?
2017. máj. 22. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes játszma. Remélem nem ezt az értelmi szintet fogod majd a gyerekednek átadni.
2017. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szemétség a jó szó erre, hanem a szánalmas és a kiábrándító
2017. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért szánalmas,ártatlan vicc csak ? :D
2017. máj. 22. 22:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarsz cseszni egy gyönyörű, életreszóló pillanatot arcoskodással, ideális ötlet
2017. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos helyzetek megkövetelnek némi komolyságot.

Ez a való élet, nem egy amerikai vígjáték.

2017. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha már a menyasszonyod akkor nyilván előbb-utóbb el is fogod venni, tehát a kérdésnek sincs értelme.

Egyébként attól függ, hogy a menyasszonyod hogy áll hozzá. Ha tudod róla, hogy értékelné mint viccet, akkor semmi gond vele, de ellenkező esetben ebből hatalmas sértődés lehet.

2017. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

#6 vagyok:

vagy ez most az esküvőn amikor megkérdezik? Mert ott elég gáz szerintem is, dobd fel másképpen az unalmas habos ceremóniát, mondjuk nyögd be halál lazán: "jah".

2017. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a családot is megsérted a feleségeddel együtt, ha ilyet csinálsz.

Nem szemétség, nem vicc, egyszerűen sértő...

Persze azt csinálsz, amit szeretnél, de majd ne csodálkozz, ha lebunkóznak.

2017. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretned hogy az újdonsült feleséged bőgjön a lagziján akkor hajrá...
2017. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Első utam a válóperes ügyvédhez vezetne. Hirtelen nem emlékszem hogy engem v a férjem kérdezték előbb. De ha a férjemet kérdezik előbb és ilyen éretlen kis köcsög akkor nemet mondtam volna mint a huzat és nem az időt húzva. Értem én a viccet, de mindennek meg van a helye. Ha te ezt komolyan gondolod, akkor a párod elgondolkozhatna.
2017. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!