Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit éreznétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Jövőre tartottuk volna az esküvőt, de még nem volt pontos időpont, csak évszak.

A vőlegényem viszont jó munkát (rövid távút) kapott külföldön és el akarja vállalni. Ekkor azonban csúszik az esküvősdi, ő nem akar két tanúsat. És azt mondta, hogy amíg kint dolgozik addig nem akarja hogy egy határidő lebegjen a feje felett, hisz úgyis visszajön, ha meg nem akkor végleg kiköltözünk és akkor fogadunk egy szervezőt.



2017. máj. 25. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A pedáns válasz az lenne, hogy örülnék a páromnak, hogy előrelendült a karrierje. De valójában én is elszontyolodnék kicsit, es szomiznék.
2017. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az eljegyzés után két évvel volt az esküvőnk. Nem szerettünk volna nagyot, úgyhogy lehetett volna korábban is, de nem így jött ki.

Úgyhogy nem szomorkodnék nagyon a helyedben, lesz, ahogy lesz, a lényeg, hogy együtt legyetek. Ahogy olvasom, még képlékeny nálatok minden, itt nem a kapcsolatotokra gondolok, hanem például arra, hogy még az se biztos, hogy itthon vagy külföldön fogtok élni, a vőlegényed a karrierépítés kellős közepén van, szóval ennyi csúszás szerintem rendben is van.

2017. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom igazán beleélni magam, mert mi megbeszéltük már az elején, hogy külföldi munka nem játszik se rövid, se hosszú távon. A távkapcsolatot egyikőnk sem díjazza. Szerencsére van itthon is normális állásunk. Lehet hogy kint többször ennyit keresnénk de nem érdekel. Inkább élek albérletben még egy-két évig, de együtt vagyunk.
2017. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos párom szakmájában az itthoni elhelyezkedéshez is kell külföldi tapasztalat, ezért úgy döntöttünk, hogy én is megyek vele.
2017. máj. 25. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi most decemberben szerettük volna, de akkor már most biztosra kellene mondani, hogy aki külföldön van, haza tudjon jönni meg ilyesmi... és nem fog összejönni, mert nincs pénz meg semmi sem biztos ... közösen beszéltük meg, hogy halasszunk rajta, de azért elszomorodtam én is :-/
2017. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnám visszatartani, de nagyon csalódott és szomorú lennék
2017. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi autóvásárlás miatt toltuk el 1 évvel az esküvőt. A vőlegényem autót akart, én esküvőt. Egyrészről nagyon örültem, amikor végre kibökte, hogy ez a baja, mert már teljesen kétségbe estem, hogy valami nagy gáz van. Másrészről kicsit csalódott voltam, hogy előbbre való neki az autó, mint az esküvő. Aztán a szervezésnél nagyon örültem, hogy így csináltuk, mert autóval sokkal könnyebb a szervezéssel járó lótifuti, mint tömegközlekedéssel. Te se szomorkodj! Pláne, ha te is mész vele!
2017. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Függ a körülményektől, hogy mit éreznék. Nekünk sajnos halasztani kellett az esküvőt, ráadásul pont úgy, hogy csak az az egy nem teljesült az időpontjával kapcsolatban, ami az egyetlen kikötésem volt, viszont egy közeli rokon halála miatt nem lehetett máshogy megoldani, ha azt akartuk, hogy valóban szép és örömteli esemény legyen. Így végül be kellett adnom a derekamat önszántamból, és jól is sült el.

Ha végső soron hasznos lenne nektek ez a csúsztatás a jövőtök szempontjából, akkor szerintem teljesen megérthető, azt meg úgyis te látod és érzed, hogy valóban őszintén el akar venni, és nem csak azért halogatja, mert nem fűlik a foga a házassághoz.

2017. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lennék szomorú, főleg mert vele mehetnék! Egy hatalmas lehetőségnek látnám, hiszen még van idő gyűjtögetni vagy ha kint maradtok egy teljesen a vendégek számára ismeretlen helyszínen esküdhettek! Mi a párod szakmája?
2017. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Külföldről is lehet esküvőt szervezni. Sokan csinálják....
2017. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!