Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ezek kozul mi zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ezek kozul mi zavarna titeket, ereznetek feltekenyseget?

Figyelt kérdés

Teged zavarna,ha a baratnodnek lenne par levezelo tarsa akikkel hetvegen egy ket orat beszelget. Ezek nok es ferfiak egyarant. Konkretan 3 ferfi es egy lesbi no? 😃


Ha lenne neki egy fiu haverja akivel havonta egyszer programot szerveznek es elmennek pl kajalni, teniszezni, meccsre, vagy csak dumalgatnak 😃 ?


Az zavarna,ha a baratnod ejjel fenn maradna meg es inkabb filmeket nez, telefonozik, videokat nez, olvasgat, es csak kesobb fekszik be melled az agyba 😃


Tegyuk fel,hogy a baratnod plusszba meg szeret baratkozni masokkal is, se amugy eleg idot tolt veled is kimutatja a szeretetet nem hanyagol el stb 😃


Csak szereti ha masokkal is kommunikalhat nem csak veled. Mindent elmond neked, megosztja a dolgait csak massal is szereti tolteni az idelyet 😃


Meg egy kerdes 😊


Az gond lenne,ha a munkahelyen az exevel kene egyutt dolgoznia? Mert pincer a srac is 😃


Joban maradtak, de csak munka kapcsolatban vannak mar 6 eve kb 😊


Varom fiuk a valasztokat 😊


Privatok ne irjatok!! 😃


2017. ápr. 28. 08:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Sorry a hibakert 😊😊

A szex is jo mondjuk, es szeret teged mar par eve egyutt vagytok. ( 2 ev 1 honapja )

2017. ápr. 28. 08:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja es a nyaron menni szeretne kajakozni is a haverjaval 😃😊 de veled is eleg idot toltene
2017. ápr. 28. 08:17
 3/15 anonim ***** válasza:

nem vagyok féltékeny, bízom a másikban és nekem is vannak levelezőtársaim, nem csinálnék ebből problémát


nekem is van lány barátom szintén megtudom érteni


ez lehet zavarna, de néha maradhatna filmezni, de én is későn fekvő típus vagyok, szóval lehet egyszerre feküdnénk :)


barátkozni lehet, ezzel sincs gond


nem gond a beszélgetés és inkább az exhez való hozzáállás a kérdéses, de alapjába véve ez nem zavarna


de azt nem értem miért a felnőtt párkapcsolatba írsz :) elég kislánynak tűnsz :)


24F

2017. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A fentiekkel még meg tudnék bírkózni, feltéve, hogy igaz is, amit magyarázkodsz.


Ha azonban egyszer - csak egyetlen egyszer! - leírná azt, hogy "idelyét" én azonnal ott hagynám.

2017. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az éjjel fönnmaradással kapcsolatban egy kérdés: a fönnmaradás szeretkezés után történne?

Mert akkor azonnal nagyon gyanússá válna. Tapasztalataim szerint a jól kielégített nő éppúgy elbágyad, elálmosodik a szex után, mint egy férfi. Ha tévézik, filmet néz utána, akkor az nem is volt jó...

Ha viszont szeretkezés helyett, akkor nem gyanús. Az maga a bizonyosság.

2017. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szeretkezes utan nem csinalok este mar semmit 😊 csak pihizek 😊😊



kiadsam333# nem mondom meg a koromat 😳 de fiatal vagyok meg ez igaz es?😡😡😡😡😡

2017. ápr. 28. 09:59
 7/15 anonim ***** válasza:

#6:

ez itt a felnőtt párkapcsolat :) máskor a tinibe írd ki a hasonló kérdésed :)


24F

2017. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi az offolásért de ezt a sok smileyt hanyagolhatnád mert baromira idegesítő. Végig se tudtam olvasni...
2017. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

am te meg kisfiunak tunsz a 24 eveddel 😊 lattam mar a valaszaidat mashol is nkd es fullra gyerekesnek tunsz meg 😊😊 am nekem ink csak fiu haver, nem fiu barat..az masabb mint a haversag. Lany es fiuv kozott meg nincsen baratsag akkor se ha 8-9 eve ismized a masikat 😂 mert az egyik tobbet erez mindig,csak nagyon jol titkolja..a "baratnod" 😂😂 akkor is ha pasija van. Kb tutifix h tetszel neki es szexualisan vonzodik hozzad. Naiv fiucska vagy meg 😳😊


Nem kerek privit nem reagalok 😒

2017. ápr. 28. 10:03
 10/15 A kérdező kommentje:

oksi nem irok.


kiadsam333 nekem te nem mond meg legkozelebb hova irjam ki a kerdesemet;D kossz.

2017. ápr. 28. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!