Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti jól éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jól éreznétek magatokat egy ilyen esküvőn?

Figyelt kérdés

Előre szólok, csak vacsi az esküvő után, nem lakodalom.


Délután 4-kor esküvő egy parkban (szoktak ott esküvőt tartani, van egy fehér fa építmény is nem jut eszembe a neve, de szép)


A szomszédos étterem fedett teraszára (ami a parkra néz) átmennek a vendégek (kb. 1 percre van az esküvői helyszíntől) ahol a sütemények és mártogatók, koktélok, üdítők stb. ki vannak téve asztalokra. Mi egy órára elhúzunk a parkba fényképezkedni, addig lenne egy vetítés meg ugye a vendégek ott lennének egymásnak, lehet sétálni, amit akarnak. Felőlem nézhetik a fotózást is, ha ahhoz van kedvük.


Ha letelt az 1 óra fényképezési idő, akkor onnantól fogva kihozzák a hidegtálakat, miniszendvicseket, töltött finomságokat, salátákat, a többi süteményt, borokat, söröket, töményeket. A koktélokat a pultban lévő mixer srác/lány csinálja.


Sok ételt írtam össze, de amolyan ültetett állófogadás lesz (lesznek székek, asztalok, de nem lesz ültetés, se kikészített étkészlet, hanem mindenki azt vesz a középen elhelyezett asztalról amit akar).


A zene sima cd-ről szólna, a mi válogatásunk alapján.


Május elején lenne a dolog.


Estefelé, behozatnám a tortát, amit felvágunk és mindenki kap aki kér.

Megköszönjük, hogy eljöttek, átadjuk az ajándékokat (ezt még nem tudom hogy csináljuk, adhatnátok tippeket) és jó utat kívánunk hazafelé.


A kaja így lesz, nem lesz éjféli vacsi, pörkölt, meg hasonlók, leves se.


De ha valamiben logikai bakit láttok leírnátok? Jól éreznétek azért magatokat?

A zene ilyen rocky, 50-70', meg hasonlók. Külföldi, és magyar is.


Bocs a kérdésben lévő letegezésért, és, hogy terjedelmes lett. :)


2013. aug. 10. 11:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja és nem lennénk sokan, csak 40 fő, de a terasz nem hatalmas, nem kongana az ürességtől :) Pont 40 főre van kitalálva.
2013. aug. 10. 11:09
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Én jól érezném magam rajta. Laza és kellemes, semmi kényszer.
2013. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kifejezetten tetszik. Csak legyen benne valami kis szórakoztató rész is, valami ami váratlan. .. a kaja rész a legjobb, nem kötelezően kell enni amit eléd raknak hanem Választhatsz amit kívánsz.
2013. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tökéletes :) Csak kaja után legyen egy kis tánc is :) vagy közben ha van hely az asztaloktól :)
2013. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy kihagytam valamit :D Hát ez sok mindenkinek lehet szúrja a szemét itt, de vagy énekelünk, vagy lesz egy első táncolásunk. Szép hangunk van, és úgy szerettünk egymásba, hogy táncoltunk és énekeltünk, klasszikus Disney zenékre (ne nevessetek ki, én is és a barátom is nagy rajzfilm fanatikusok vagyunk) :)
2013. aug. 10. 11:13
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ez így.
2013. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Nekem jobban bejön egy klasszkusabb lagzi, húslevessel meg zenekarral, de ha ilyenre hívnának elmennék. A helyszín ahogy elképzelem szerintem kifejezetten szép lehet.
2013. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Tényleg szép, csak a szőnyeg nem jön be, de azt felszedetem :D


A köszönő ajándékokra van valakinek ötlete? Vigyek egy listát és pipáljam, akinek átadtam, vagy tegyem ki egy asztalra?

2013. aug. 10. 11:19
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Minden tökéletes! Még annyit tennék hozzá, hogy kaja után lenne egy társasjáték, amiben kiosztanátok az útravaló ajándékokat...
2013. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Na a társasjáték nem rossz, de egységes lesz az ajándék. Milyen társas?
2013. aug. 10. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!