Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő, lagzi nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő, lagzi nélkül?

Figyelt kérdés

20fős esküvőnk lesz, anyagi okok miatt nem szeretnénk nagyobbat, lagzit sem szeretnénk. Arra gondoltunk, hogy a szertartás után nálunk lennénk a kertbe bográcsoznánk, iszogatnánk szólna a zene stb..

Csak a közeli ismerősök lesznek szülők, nagyszülők, testvérek és pár barát.

Hogy lehet ezt megoldani, hogy mégis lagzi hangulata legyen az egésznek? Ne pedig ilyen baráti összejövetel...?

Kicsit elkenődött vagyok, nem erről "álmodtam".

Valaki tartotta így az esküvőjét?

Lesz egy hosszú fehér alkalmi ruhám. Azt ha haza érünk vegyem át? Fogalmam sincs...


2017. jún. 13. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél elkenődött! Csináljátok meg úgy a bulit, ahogy Te szeretnéd! Lagzis jelleghez sokat adhat a dekor. A kertben otthon is lehet szépen dekorálni. Lampionok, mécsesek, szalagok masnik :) És máris nagyon szép, elegáns kerthelyiséget varázsoltatok.


A ruhádat pedig egyáltalán nem értem miért kellene átvenned. Ez a Ti napotok, csináljátok úgy, ahogy szeretnétek :)


Nekünk is kerti bulis "lagzink" lesz. Én egyáltalán nem aggódok emiatt. Jó buli lesz, kaja után, átrendezzük az asztalokat, és lesz tánctér is. Egyenlőre minden barát, rokon örült, és várja már, hogy egy jól bulizzon nálunk :)

2017. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly volt ilyesmi eskünőnk. Leírom, hogy zajlott, hátha segítek vele.

A létszám hasonló volt, 23-an voltunk. Nekem egy egyszerű fehér fodros csipkeruhám volt, páromnak nem volt öltönye, csak ing + csokornyakkendő. Az esküvő helyszine párom szüleinek a kertje volt, baromi hangulatosra megcsinálva, vintage stílusban. A kertet teleraktuk fényfüzérekkel.

Igaz nálunk nem bogrács volt, hanem grillparty, valamint sütik voltak. Az egész buli költsége kb 100 ezer volt (ennek nagy részét a pia tette ki). A ruhámat 10 ezerért vettem, a fotózásnak volt még nagyobb költsége..

Hozzáteszem, baromi nagy mázlink volt, mert nem volt eső, és egész éjszaka a csillagok alatt táncolhattunk. Gyönyörű élmény volt.

2017. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A mienk ilyen lesz, csak nagyobb létszámú (max. 50 fő), és mi is anyagi okok miatt döntöttünk így. Klasszikus, 100+ fős lagzi hangulata biztos nem lesz, de nem félek attól, hogy nem éreznénk jól magunkat és nem lesz jó emlék :)


A ruhát nem muszáj átvenned, sőt. Mi tervezünk táncolni is, biztos táncolok egyet a fehérben. Is :) Ha nagyon kényelmetlen lesz, akkor nyilván leveszem.

2017. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hű, nekem ilyen az álomesküvőm :D

Én biztos kidekorálnám a kertet, és akkor egyből alkalmi lenne. :)

2017. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete volt az esküvőnk hasonló keretek között. 22-en voltunk, polgári utánk nálunk otthon volt "buli". Szuper idő volt a kertet és a lakást is kidekoráltuk. Sült húsokat rendeltünk egy hentestől, (akik foglalkoznak ilyennel is), hozzá salátát, köretet otthon csináltunk előtte nap. Bevásároltunk egy alap készlet innivalót, mindenkinek szóltunk, hogy lesz kaja-pia, megmondtuk mennyi kb, hogy tudja mindenki mire számítson. Tortát rendeltünk cukrászdából (de ha tudott volna sütni valaki a családból, akkor azt választjuk) volt rajta nászpár figura és tüzijáték is. volt még aprósüti is, sós-édes. A ruhám egy egyszerű estélyi volt, egész nap abba voltam. Amúgy mindent csináltunk, ami egy lagziban is van csak persze szűkebb keretek között. Eldobtam a csokrom szertartás után, kitettünk egy kis szép noteszt vendégkönyv gyanánt, amibe jókívánságokat írtak, volt pár vicces játék is, és ami fő tánc is volt (persze előtte a szomszédokkal megbeszéltük, hogy hangosabbak leszünk). Nagyon jól sikerült a vendégek is jól érezték magukat. Annyi volt még, hogy mindenkinek mondtuk, hogy ne költsenek ajándékra, mert nem egy rongyrázós lagzi lesz (persze kb mindenki hozott mégis valamit). Az egész esküvő mindennel együtt (kaja, pia, dekor, ruhák, nemesacél gyűrűk, kiegészítők) kb 80 ezerbe került.
2017. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!