Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mik a tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik a tapasztalatotok a menyasszonyok sminkjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha amúgysem szeretem a sminket és ha lesz is valakim, nem tolerálom ha állandóan keni magát, elfogadható lenne ha megkérném hogy az esküvőn se csúnyítsa magát felismerhetetlenre?
2017. júl. 3. 23:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezen ráérsz akkor agyalni, ha lesz barátnőd... nem bántásból, komolyan.

Amúgy valamelyik nap pont láttam az arckönyvben egy menyasszonyt "próbasmink" c. képpel, konkrétan nem ismertem fel, csak a neve alapján, szörnyen nézett ki... a lányok meg ott olvadoztak, hogy milyen gyönyörű (alapból am tényleg nem ronda, de ezzel a vakolattal a cirkuszi bohóc hozzá képest hamvas bőrű természetes szépség)... vicces volt.

2017. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem toleralod... huh de kis harcias valaki xd
2017. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Aki nap mint nap mázolja magát, elképzelni se tudja milyen undorítónak gondolom ezeket... Sajnálom.
2017. júl. 3. 23:45
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Én meg téged nem tolerálnálak. 😂
2017. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szép lenne, ha a te gondolataidon képzelegnének a nők.Egyébként gondolom hasonló gondolkodású nőd lesz, úgyhogy biztos szolidabb sminket választ, de a fotók miatt valami csak kell.
2017. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#4 Ez szerintem az első találkozáskor kiderülne, szóval nincs miről beszélni.
2017. júl. 4. 00:02
 7/26 anonim ***** válasza:
99%

"...és ha lesz is valakim..."

Ne félj, nem lesz.

2017. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem meg lófütyit sem tudsz a sminkelésről. Egy jól elkészített nappali sminkről szinte észre sem veszed, hogy smink, mert teljesen természetes hatást kelt. Az alkalmi smink már más kategória. Az egy jóval erősebb, hangsúlyosabb smink. Erről el tudom képzelni, hogy túl soknak tartod. Abban is igazad van, hogy nem szép, ha valaki állandóan alkalmi sminkben rohangál. De az azért butaság, hogy soha ne csípjük ki magunkat. Egyébként nekem egy nappali sminket csinált a kozmetikus az esküvőre. Olyat is lehet. Teljesen smink nélküli menyasszonyt csak hippi esküvőn tudok elképzelni. Egyébként kicsit olyan, mintha nem lenne kész a menyasszony. Sápadtnak, fakónak fog tűnni.
2017. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

that male entitlement tho lmao


menj vissza az óvodába

2017. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. nő vagyok és utálom a sminket, sosem kentem magam és az esküvőmön sem fogom.

Viszont: szerintem ne akarjuk már egymást megváltoztatni. Vagy válassz olyan barátnőt, aki nem sminkel, vagy ha meg sminkel, akkor fogadd el, hogy ő meg így érzi jól magát. Egyébként nem hiszem, hogy ez egy olyan kardinális kérdés, hogy egy házasság ezen múljon.

2017. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!