Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mik a tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik a tapasztalatotok a menyasszonyok sminkjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha amúgysem szeretem a sminket és ha lesz is valakim, nem tolerálom ha állandóan keni magát, elfogadható lenne ha megkérném hogy az esküvőn se csúnyítsa magát felismerhetetlenre?
2017. júl. 3. 23:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én általában azt látom, hogy aki napközbenre nem sminkeli magát, az is sminkeli magát esküvőre. Leginkább azért, mert készülnek profi fotók, azon meg elég előnytelenül néz ki nőknél egy sminkeletlen arc (becsillog, a ruha elnyeli a nőt, és az arcáról elterelődik a hangsúly, nincs kiemelve semmi, se ajak, se szemek). Ami meg a "felismerhetetlen" arcot takarja (hangsúlyosabban kontúrozott szem, természetes napokhoz túl soknak tűnő pirosító, erősebb rúzs stb.), fotókhoz stb.-hez szükség van erőteljesebb sminkre, mert az látszik eléggé.
2017. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem sminkekek, konkrétan egy alapozóm sincs. Az esküvőmre viszont profi kozmetikussal készíttettem egy egész visszafogott sminket (még szerencse, hogy így döntöttem, mert idegességemben egy pattanás is kijött rajtam, amit elkapartam), egyszerűen azért, mert így képzeltem el magam. A férjem, aki azelőtt sosrm látott sminkben nem kötött bele. És miért tette volna? Elfogadta, hogy én így szerettem volna és kész.
2017. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#12 Most elképzelem hogy egyszercsak megjelenik sminkben a menyasszonyom, akit azelőtt még sosem láttam így. Inkább tűnne idegennek és bizarrnak, mintsem szépnek.
2017. júl. 4. 19:47
 14/26 anonim ***** válasza:
98%
Beteg vagy, de nem gond.
2017. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
3%
Minek akarsz esküvőt, ha nem szereted a külsőségeket? Az esküvő semmi másról nem szól csak a képmutatásról, meg h a rokonok irigykedjenek. Naná h sminkelni kell h a mennyasszony jobban nézzen ki mint a többiek. Szívás lenne ha nem a menyasszony nézne ki a legjobban. A te véleményed nem fog érdekelni senkit. Ha visszafogott esküvőt akarsz, menjetek el egy szigetre, a 2 tanúval, azt csá.
2017. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de kötve hiszem, hogy valaha bárkivel eljutsz a házasságot. Egyrészt nagyon végletekben gondolkodsz, másrészt a nem létező barátnőd menyasszonyi sminkjéről teszel fel kérdést..Nem érzed, hogy gáz vagy?
2017. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#16 Egyáltalán nem. Mindig elgondolkodom amikor egy ismerősöm menyasszony lesz, az esküvői képeken úgy néz ki hogy rá se ismerek.
2017. júl. 5. 17:27
 18/26 anonim ***** válasza:
8%
#17: Sajnos van egy réteg, akinek élete egyetlen eredménye és egyben célja, hogy feleségül veszik/vegyék. Ebben a körben nagyon sokan érzik úgy, hogy magukra kell erőltetniük a nyolcvanas évek esküvői giccsét, szanaszét lakkozott béna kontyokkal, tiarával, egyujjas katasztrófakesztyűvel, habos babos esküvői ruhával, hat kiló vakolattal és a vakolatra felragasztott csilli-villi kövekkel, miközben rég az egyszerű a divat, de szerintem a smink is kicsit olyan mint a fotósoknál a vakuzás. Akkor jó, ha nem látszik, hogy vakuztál, ha természetesnek hat.
2017. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%
Tokre megertelek. En no vagyok es jobban nezek ki smink nelkul vagy keves smikkel mint nagyon kisminkelve. En a termeszetessegre szavazok. Egy szep nonek nincs szuksege maszkra, ez a velemenyem :-)
2017. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Persze azert egy szolid smink eskuvore kell
2017. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!