Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mik a tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik a tapasztalatotok a menyasszonyok sminkjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha amúgysem szeretem a sminket és ha lesz is valakim, nem tolerálom ha állandóan keni magát, elfogadható lenne ha megkérném hogy az esküvőn se csúnyítsa magát felismerhetetlenre?
2017. júl. 3. 23:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azzal nincsen baj, hogy nem szereted a sminket. Én lány vagyok és szoktam magamat sminkelni mert sokat dob az arcomon, sokkal jobban nézek ki tőle és jobban érzem magamat kisminkelve, szeretem. Ugyanakkor pl. ott egy hátrány, ami gondolom a legtöbb pasit is zavarja, hogy oda kell rá figyelni mert például a ruhákon nyomot hagyhat, nem szabad fogdosni/tapogatni/simogatni az arcodat mert meglátszik illetve elkenődhet
2017. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

21. válaszoló vagyok, véletlenül elküldtem miközben írtam.


Szóval én elhiszem, hogy a pasikat zavarhatja, pl. puszinál, csóknál is stb. Ezzel nincsen semmi baj, viszont akkor olyan nőt kell keresned, aki saját maga is így gondolkozik, egyáltalán nem vagy csak ritkán sminkeli magát. Az, hogy te úgy gondolod, hogy megváltoztathatsz valakit, rávehetsz valakit arra, hogy a te kívánságaid szerint cselekedjen az egyszerűen szánalmas már ne is haragudj....Az esküvőjén minden nő szeretné magát szépnek látni, én nem is ismerek olyat, aki minden fajta smink nélkül állt volna ki az emberek elé. Egyrészt szerintem ez tényleg hülyén néz ki és olyan hatása van mintha kifutottak volna az időből és nem volt ideje elkészülni, így a smink lemaradt. Másrészt pedig a fotózás miatt is mindenképpen szükséges, sőt általában ilyenkor picit erősebben szokták kifesteni az embert, hogy a képeken is rendesen látszódjon, jól mutasson. Sokszor még a férfiakat is lepúderezik vagy pattanásokra tesznek korrektort stb.

Valamint egyébként nem csak a végletekben kell gondolkozni...Esküvőre is lehet szép, natúr, egyszerű, terészetes sminket kérni, ami szépen mutat és nem feltétlenül ezer színű csillogós szemhéjpúderben meg vakolatszerű alapozóban, óriási olcsó műszempillában és kis kövecskékben lehet gondolkozni.... Én számtalan menyasszonyt láttam, aki gyönyörűen nézett kis és én úgy gondolom, hogy bár vannak, akik smink nélkül is nagyon szépek, egy kis smink mindenkin dob és jobban fog kinézni tőle.

2017. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Annyira másképp gondolkozok erről az egészről, de szerencsére azért vannak még olyan lányok akiket nem szippantott be (legalábbis ennyire) ez a világ és a másoknak való megfelelési vágy.
2017. júl. 7. 19:16
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, gondolom számodra is hihetetlen, hogy valaki saját magának tetszik jobban sminkben és pont leszarja, másnak hogyan tetszik.
2017. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#24 Ebben az esetben az önértékelésével vannak gondok, elég sok ilyen van sajnos. Csak sokan elfelejtenek mosolyogni hozzá.
2017. júl. 7. 19:39
 26/26 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindekinek adatott meg a termeszetes szepseg, es sminkre van szuksege ahhoz hogy jol nezzen ki vagy kinezzen valahogy.
2017. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!