Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jól érezted magad a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érezted magad a saját esküvődön vagy izgultál hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem az esküvő csak egy túlspilázott felhajtás. Ez az gyertek lepontozók!:DD
2017. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuperul èreztük magunkat mind a ketten. Nem izgultunk, mert volt 2 tűzrőlpattant tanúnk, meg egy nagyon jó vőfélyünk. Minden szolgáltatónak odaadtuk a forgatókönyvet, mindenki tudta, mi következik, így szépen össze tudtak dolgozni. (Étterem, Dj, fotós, vőfély). Persze volt több baki is, de mindent sikerült elsimítani. Annyi, hogy nem szabad pánikolni. A nagyimnak a szertartás előtt 5 perccel levált a cipőtalpa. A szertartáson megakadt a CD a bevonulózenénèl. A szertartás után közölték a vőlegény szülei, hogy mégsem jönnek a lagzira. (Ülésterv borult, meg szegény vőlegény is.) A lagziban elszakadt a menyasszonyi ruhám. Szerencsére csak a szoknya alján a tüll kezdett el bomlani, de jóval éjfél előtt kellett átöltöznöm. (Forgatókönyv borult.) De ezeket ott, akkor leszartuk. Vettünk egy nagy levegőt, és folytattuk a bulit.
2017. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól, anyós tett róla...
2017. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte qrvára izgultam, aznap délelőtt már enni sem tudtam, aztán du. a fotózástól már izgulni sem volt időm, minden olyan gyorsan történt...jól éreztem magam, elváltam ugyan, de kellemesen gondolok rá vissza...
2017. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól éreztem magam. Nem volt nagy felhajtás, nemigen lett volna min elbukni, így el tudtam lazulni.
2017. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szuperül éreztük magunkat :) Természetesen volt bennünk izgalom is de úgy tűnt mindenki jól érzi magát így ezen nem izgultunk. Olyan esküvőt egyébként sem lehet szervezni, hogy senki ne köthessen bele semmibe. Amúgy miért ne lenne rendben minden? :)
2017. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt óriási felhajtás, és nem is vesztünk el a részletekben, így nem aggódtunk különösebben. Voltak persze apróbb bakik, de nem érdekelt :).
2017. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy esküvőt egyféleképpen lehet elrontani: ha valaki nemet mond. Nekem aznap egy nagyon jó barátom azt mondta:

" Annyira úgysem tudjátok elb457ni, hogy a végén ne legyetek házasok." Tényleg nem tudtuk. Esküvőfotósok vagyunk, ebből élünk, de mindig azt mondom a párjainknak, hogy csak akkor fogják igazán élvezni, a magukénak érezni ha olyan esküvőt szerveznek amilyenek Ők maguk. El kell felejteni az "Úgy szokták, hogy..." és az "úgy illik, hogy..." kezdetű mondatokat, a megfelelési kényszert és olyanra szervezni, hogy jól érezzétek magatokat. Mondjátok ki az igent és ünnepeljétek meg a szerelmeteket, ha jól választotok szolgáltatókat és elfogadjátok a tanácsaikat/hallgattok rájuk és hagyjátok Őket dolgozni, az igen kimondásán kívül minden terhet levesznek a vállatokról! :)

2017. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Én például nagyon élveztem a saját esküvőmet, de fotósként látom hány nő parázza végig az egészet félve a tökéletesség legapróbb árnyékától is. Illetve bocsánat, egyszer láttam férjet is parázna:) Az egész napot elrontja, általában csak a vacsora alatt az első feles után nyugszanak meg. Mert beléjük van oltva hogy életük legszebb, legboldogabb napja ez. Jó nagy marhaság, ha így lenne az nagyon szomorú életük lenne. Ez egy strapás, fárasztó nap amin millió apróság nem stimmelhet, némi idegeskedés alap. Annyi szebb és boldogabb napja lesz egy párnak még az életben (ha valóban szerelem van) hogy az esküvő a sokadik helyre sorolódik majd idővel:) És ez tapasztalat, nem jóslat!
2017. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!