Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre keresek fotós-videós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre keresek fotós-videós párost, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Minőségi munkát végző fotóst és videóst keresünk esküvőnkre. Fontos, hogy szeretnénk néhány perces összefoglaló videót az eseményről.

Nem olcsón szeretnénk minőségi munkát természetesen, hiszen a minőségi munkához minőségi eszközök is kellenek. De nem szeretnénk és nem is tudunk csillagászati áron népszerű szolgáltatókat szerződtetni a nagy napra.



2017. júl. 8. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
és hol laktok?
2017. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez lemaradt. Elsősorban Zala vagy Veszprém megyei szolgáltatókat keresünk.
2017. júl. 8. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Mindkét szolgáltatás ára 150-200e Ft-tól indul, ha kevesebbet szántok rá döntsétek el melyik a fontosabb és arra költsetek, mert alatta azt a szintet kapjátok amiért kár fizetni.
2017. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segítene, ha pl egy dátumot írnál, mivel ez jelentősen leszűkíti a lehetséges szolgáltatókat :)

Fotós + videós "egyben" az inkább felejtős, az mekkmester kategória. Az, hogy team-ként jön x fotós + x videós az járható, de ilyenkor ugyanúgy 2 csapat díját kell fizetned, legfeljebb egybe csomagolták.

Olyan pár perces "highlight" videót amit szeretnél hiába csak pár perc, jó minőségben csak 2 operatőrrel és 2 vagy több kamerával lehet, innentől az a fajta film (cinematográfiának is hívják) 200 és felette érhető el szép minőségben.

Fotó az szintén hasonló, de ott a +1 fő az csak színesíti az anyagot, több elkapott pillanat lesz megörökítve 2 fotóssal.

Ha érdekel és még szabad vagyok akkor szívesen segítek fotó kapcsán illetve nekem is van "kedvenc" filmes csapat akivel örömmel dolgozok együtt, privátban meg tudsz keresni.

2017. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a válaszomat tudja is, hogy miért tette vagy csak arról àlmodik, hogy nem igaz? Mert igaz. :)
2017. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekünk ők voltak, fantasztikus munkát végeztek: [link]
2017. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És mennyibe került? Mi a fotósra és videósra összesen nagyon maximum 300.000ft-ot tudnánk szànni.
2017. júl. 13. 15:07
 8/17 anonim ***** válasza:
A munkáik színvonalát elnézve közel a Ti keretetek dupláját kérhetik/kérik. Ez nagyon az alsó határa annak amiért már találhatsz jó fotóst/filmest, viszont ezért már nem lehetetlen találni olyan portfoliót építő pályakezdőt akinek már van megfelelő felszerelése és tudása, de még nem futott be, viszont ennyiért azért ne számíts a szakma csúcsán lévő közép-középfelsőkategóriás szolgáltató(k)ra. Akiket én ajánlani szoktam azok csak a fotózásért/filmezésért kérnek 240-280e Ft-ot.
2017. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Ha még aktuális, én is tudok neked ajánlani videós csapatot akik nagyon szép, minőségi munkát csinálnak.

Van állandó fotósuk is akivel közösen dolgoznak.

2017. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még aktuàlis, kérlek írd meg hogy kit ajànlasz :)
2017. júl. 16. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!