Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre keresek fotós-videós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre keresek fotós-videós párost, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Minőségi munkát végző fotóst és videóst keresünk esküvőnkre. Fontos, hogy szeretnénk néhány perces összefoglaló videót az eseményről.

Nem olcsón szeretnénk minőségi munkát természetesen, hiszen a minőségi munkához minőségi eszközök is kellenek. De nem szeretnénk és nem is tudunk csillagászati áron népszerű szolgáltatókat szerződtetni a nagy napra.



2017. júl. 8. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki minőségi munkát készít 350-500 ezer forint között fog dolgozni! A "csillagászati ár" és a "nem olcsó" mindenkinek mást jelent, így nehéz ajánlani.
2017. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Igazad van valóban nehéz dolog ajánlani. Mindenkinek mást jelent a "minőségi munka" és az "olcsó" is. Az a csapat akiket én ajánlottam a kérdezőnek számomra nagyon szép filmeket készít. Egy esküvőn találkoztam velük, nagyon rugalmasak voltak és elhivatottak a munkájuk iránt. Ha lehetőségem lesz én is őket bízom majd meg. Persze ez nem jelenti azt, hogy más is így vélekedik majd róluk és a munkájukról.
2017. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ugyanez, debreceni esküvőre 2018. augusztusra :)
2017. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
53%
Megírtam neked privátban!
2017. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Sziasztok S Imre vagyok 1989-1990-ben kezdtem videózással foglalkozni akkor még kezdetleges és nehézkesebben indult a kialakítás és megalkotás és a minőség is.( analóg szinten ) Ma már digitális és virtuális intelligens megoldásra fejlődött. Az én meglátásom hogy ilyen volumenű maradandó eseményeknél igenis szükség van mint vőfélyre,zenekarra,fotósra és videósra és természetesen a fiatal párra valamint a vidám jókedvű társaságra hogy egy jó hangulatú emlékezetes felvételt készítsen a videós, mert ott lehet visszatekinteni az emlékezetes eseményekre.

Én rugalmasan emlékezetesen rögzítem az eseményeket a kezdetétől a befejezésig. Én azt hangsúlyoznám hogy amit nem rögzít a kamera azt nem fogod látni sem. Tehát több minden szoktam rögzeni és megbeszélve így készül el a film. A mai kidolgozás lehet DVD - BLU RAY - HD -

USB VINCSESZTER. EZ függhet az eseménytől is és a film mennyiségtől is. Az esküvő - lakodalom a hosszabb terjedelmű lehet 6 - 9 - 12 órás is de voltam már 3 napos lakodalomba is. Ilyen mennyiségek már vincseszterre készül. MINDENT MEG KELL ALAPOSAN BESZÉLNI ÉL KELL MONDANI A KEDVES ÜGYFÉLNEK és így alakul ki a végeredmény és így lesz mindenki elégedett.

Amennyiben hallasz és szükség lenne videósra, kérlek értesíts. KÖSZÖNETTEL S.IMRE

2019. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Édes jó Istenem...
2019. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves Imre! Annyira nem megy a szekér, hogy a GYIK-en próbâlja eladni magât? Nem kötekedni szeretnêk, de nem ez a legmegfelelőbb felület erre a célra.
2019. aug. 25. 03:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!