Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korai lenne 22 évesen férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne 22 évesen férjhez mennem?

Figyelt kérdés
A barátom megkérte a kezemet, fél év múlva házasodunk. Mégis inkább azt hallgatom, hogy fiatal vagyok még ehhez. Ez szerintem hülyeség, mert ha teszem azt 28 vagy 35 évesen megyek férjhez, akkor is elromolhat a házasságom. Régen pedig még későinek is számított, amit szintén nem tartok normális hozzáállásnak. De sokszor úgy érzem az emberek csak végletekben tudnak gondolkodni.

2017. júl. 10. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
ha itt kérdezgeted, akkor korai.
2017. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt neked, nektek kell érezni, hogy érettnek érzed -e magadat, és a kapcsolatotokat a házasságra.


Mikor mi házasodtunk, akkor a férjem 22 éves volt, én 25, 1,5 éves kapcsolatban. Mindig határozottak voltunk mindketten. Nem vagyunk együtt régóta, mert egyenlőre még nem vagyunk öregek, de 7 év az akkor is 7 év, és boldogok vagyunk, nem tervezünk elválni:) Nem a kor határoz meg egy embert, hanem a személyiség.


Ha úgy érzed, hogy készen állsz/álltok, akkor szard már le mit pofáznak mások, akik többnyire csak irigyek, rosszindulatúak és savanyúak.

2017. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Korai. 22 évesen még élvezni kell javában az életet, ismerkedni bármit tenni. Ráértek a házassággal pár év mva is.
2017. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjuk ezt, hogy még élni kell, meg élvezni az életet, stb.

Miért, ha 22 évesen férjhez megy, akkor megszűnik számára minden?

Lányom 22 volt (4 évvel ezelőtt), jelentem, hogy lány korában nem volt olyan élete, mint most. Ők amúgy 19 éves korában ismerkedtek meg, a fiú 7 évvel idősebb. Rá 3 évre volt az esküvő. (Azon a nyáron államvizsgázott a lányom), augusztusban volt az esküvő.)

Dolgoznak mindketten, lakásuk van, jó munkahelyük van, minden nyáron klassz helyen nyaralnak, de év közben is élik az életüket, színház, mozi, kirándulások.

Csak éppen ők már megtalálták egymást, szövetséget kötöttek. Attól még ugyanúgy (ha nem "úgyabbul") élnek, mint aki még páratlanul lébecol.

2017. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Tisztelt" előttem szóló nálad abban mérik az embert, hogy milyen gyorsan házasodik?

Kinek hiszed magad, hogy így leminősíted, aki merészeli, hogy huszonévesen (bár ma akár harmincpárral is) "páratlanul lébecol" - micsoda sértő bunkó proli hozzáállás.

Kihallani a szavaidból, hogy a kölyködnek szerencséje volt, megfogott egy nála jóval idősebb, nyilván pénzesebb fiúkát, te erre most vered magad, mert a "gyerek ügyes" volt. Ez a te saját sikered a szemedben. Szerencsére nem mind, sőt többségünk nem ilyen kirekesztő és ítélkező módon gondolkodik.


22 évesen (pár éve volt) még annyira az egyetem és a saját dolgaim önálló, nem pasiktól függő kialakítása volt a fontos, hogy nem értettem, ma is értetlenül állok azelőtt, hogy minek ilyen korán lekötni magát valakinek. Nyilván elsősorban érzelmi erőteljes kamaszos befűződés vagy érdek áll mögötte. Akik nem tanulnak tovább, ott más a helyzet, ők már dolgoznak, náluk szerintem elfogadhatóbb.


Az a 6 pár az egyetemi évfolyamból, aki 21-22 évesen házasodott, mára mind elvált. Statisztika, tetszik tudni. Van ám abban is valami.

2017. okt. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!