Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az normális, hogy a szalonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a szalonban pénzt kérnek tőlem, hogy megnézhessem a ruháikat?

Figyelt kérdés

Felhívtam az egyik vidéki esküvői szalont, hogy valamikor meglátogatnánk az üzletet és kiválasztanánk a ruhát. Közölték, hogy a bankszámlaszámukra kell utalni foglalót, ugyanis nagyon sok menyaszony vár időpontokra és rá kell licitálni, hogy aki többet fizet, azé az időpont.

Azt hittem rosszul hallok!!!!!

Pedig semmi flancos üzlet, csak egy sikátorban van az egész. Ez komolyan normális? Pesten is vannak ilyenek?


Minden válaszolónak zöld! :)



2014. ápr. 19. 17:04
1 2 3
 1/24 acelsziv ***** válasza:
74%
nincs. Ez esztelenség. Valószínűleg felkapottak lettek erre elszemtelenedtek.
2014. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Megfordították a nyársat: ahelyett, hogy hálásak lennének, hogy te őket választottad és a ruháikból akarsz választani, még nekik áll feljebb - holott te fizetsz és ők szolgáltatnak.


Menj máshova és őket felejtsd el!

2014. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó ha annyi vevő van, hogy megtehetik az ő dolguk.
2014. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Menj máshova!
2014. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

Néhány hónapja olvastam hasonló kérdést, amiben a kérdező hasonló történetet írt le, úgyhogy innentől kezdve elképzelhetőnek tartom, hogy bizonyos szalonokban ez így működik. Nekem szerencsére nem volt ilyesmivel dolgom.

Azt tudom tanácsolni, hogy hagyd őket és keress egy, vagy több másik szalont.

2014. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit sokat képzelnek magukról
2014. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Még nem hallottam ilyenről. Igaz, már régebben néztem ruhákat, de akkor még mindenhova be lehetett csak úgy nézni is, nem kellett időpontot se foglalni, nem ám pénzért.
2014. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
66%

Na, tudod ki menne oda ezek után! Kicsit sokat képzelnek magukról. Pesten ilyen nincs. Amúgy van egy üzlet, ahol olyan olcsón vehetsz menyasszonyi ruhát, hogy olcsóbb, mintha bérelnéd, utána még el is adhatod, ha akarod, nagyon szépek!

Az üzlet:

[link]

A saját weboldalát sajna felfüggesztették, de anno én is itt vettem a szuper menyasszonyi ruhámat 40 ezerért és az az enyém is maradt. Addig válogattam és próbálgattam, míg kedvem tartotta, a hölgy nagyon segítőkész volt, tippeket is adott, mi állna jól és nem tévedett! :-)

2014. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ez elég viccesen hangzik. Sőt, abban sem lennék biztos, hogy a bankszámlaszám a szaloné és nem mondjuk az eladóé, de lehet csak én vagyok rosszindulatú.

Amikor én esküvői ruhát kerestem (vidéken), mindenhol az volt az első, hogy megkérdezték a dátumot, majd gyakorlatilag körbeugráltak, öltöztettek, segítettek ékszert választani..stb. Nagyon udvariasak voltak, és sehol nem kértek pénzt. Egy hely volt, ahol csak akkor járt kedvezmény a ruha árából, ha még aznap lefoglalom azt ami megtetszett.


Keress másik szalont, ez tényleg vicc.

2014. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Tekintve, hogy a menyasszonyi ruháknak jól megkérik az árát, nyilván nem kevés pénzt fogsz a ruhaszalonban hagyni. Ezért a nem kevés pénzért egy igazi kereskedő nem arra vár, hogy te "licitálj többet" azért, hogy ott vásárolhass, ellenkezőleg, mindent megtesz, hogy az ő üzletét válaszd. Mert te vagy a vevő, akiből ő él.

Akármelyik is ez az általad említett ruhaszalon, nem jósolok nagy jövőt neki...

2014. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!