Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátnőm szeretné ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeretné ha egyszer feleségül venném, de én nagyon esküvő ellen vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sose szerettem az esküvőket,meg nekem annyira egy nyálas h..lyeség az egész,a lagzi meg fárasztó,ha vendégként vagyok nekem már az is irritáló amikor megkérdik a menyasszonyt hogy hozzá megy-e és elkezd sírni.Ha szeretem,de nem akarom elvenni lehet belőle szakítás ?
2017. aug. 10. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Ha ő házasságra vágyik, te meg nem... akkor igen, lehet belőle szakítás.


Nem egyezik a jövőképetek, más értékrendetek van.


Vagy megegyeztek, valahogy, vagy különváltok.

2017. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha neki fontos, akkor igen, lehet belőle gond. Az ember egy kapcsolaton belül áldozatokat kell hozzon. Neked a ceremóniával van a problémád, mert neked nyálas. Viszont elveszítheted, ha nem bírsz 1 napot (!) azért, hogy neki jó legyen. Biztos megéri?
2017. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Mindenáron nagy esküvőt akar? Ha nem szereted a nagy felhajtást, akkor meg lehet oldani 2 tanúval, utána meg egy vacsi a szűk családdal és baráti körrel.


De majd ha "egyszer" úgy érzi, hogy eljött az esküvő ideje, akkor próbáljatok valami középutat találni és lehet addigra te is máshogy látod majd a dolgokat. :)

2017. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Lehet.
2017. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen, simán lehet szakítóok, ha ez neki ennyire fontos.

A kifogásaid viszont rettenetesen gyerekesek. Nézd, én is világéletemben utáltam az esküvőket (vendégként is), ráadásul házasságot sem akartam soha, egy papír számomra és kész. Ennek ellenére a férjemnek fontos volt, nekem pedig ő fontosabb mint az ellenérzésem az esküvőkkel szemben, így eszembe se jutott nemet mondani neki. Vele terveztem az életem így is, úgy is, úgy voltam vele, hogy nem fáj aláírni.

Ami pedig magát az esküvőt illeti, azt az elején leszögeztük, hogy nem lesz lagzi. Kéttanús megoldásban gondolkodtunk, aztán végül az lett, hogy aláírtuk a papírokat és barátokkal elmentünk ünnepelni abba a bárba, ami a törzshelyünk. Így is lehet ezt csinálni.

2017. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Kis ovodas vagy. Ne aggodj egy ideig biztos nem lesz meg eskuvos.
2017. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Egy hazassaghoz egyik altalad leirt dolog sem kell. Egy hazassaghoz 2 ember kell, akik lehetoleg kepesek onalloan leirni a nevuket, 10x ezer forint meg 2 tanu kell. Ja, meg elmenni a hivatalig, meg ott meg megtenni nagyjabol 10 lepest, hogy vallalhato kozelsegbe kerulj az anyakonyvvezetovel. Ha erre keptelen vagy, akkor minden rabolod az idejet?
2017. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos ezen túl kell lenned max rendeztek egy kisebb esküvőt, hogy neked se legye nagy nyűg.. de ezt el kell fogadnod, ha nem akkor meg szakíts.

Rengeteg nő álma a házasság, szép ruha.

21L

2017. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Magamból kiindulva simán lehet. Legalábbis én szakítanék, amíg nem pazaroltam el túl sok időt olyanra, akinek ez nem fontos. Jöhrt a leszavazás, mert nő vagyok
2017. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ezeket a "Szeretem, de..." kezdetű mondatokat annyira bírom.
2017. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!