Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elhívnátok egy ilyen embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívnátok egy ilyen embert az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Az egyik régi barátnőm élettársáról van szó. Nekünk nagyon sokat tett keresztbe a barátságunkba, és a leendő férjemmel is össze uszított. Nem szeretnék meghívni az esküvőmre, viszont úgy tartom, hogy a barátnőmet elhívnám a régi barátságunk emlékére. Igaz ő is csak kihasznált, de mindegy. A párom, sőt anyósék és a szüleim is egyetértenek velem, meg azt mondják, hogy az én napom lesz nem az ővék.


Kicsit bővebben a nem kívántról: Kavart a barátságunkba, eltiltott minket egymástól, és aligha engedte a barátnőmet hozzám. A párkapcsolatomba bezavart, a baràtomnak összevissza hazudozott és miatta négy hónapra galyra ment a kapcsolatom, de szerencsére kiderült, hogy az egész hazugság volt.


Nos így ti elhívnátok az esküvőtökre?



2017. aug. 18. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a baratnot sem ha mar nem vagyunk joban. Nem koltenek rajuk penzt.
2017. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem hívnám el, de lehet, hogy a barátnőt sem.
2017. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívnám el a barátnőt sem, mert abból csak konfliktus lesz, hogy a párját meg nem hívod el.
2017. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasit eszembe se jutna, viszont a nőt sem biztos, hogy hívnám. Főleg, ha csak régen volt barátnő, ma már nem.
2017. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Egyikőjüket sem hívnám.
2017. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: biztos nem hívnám meg, de valószínűleg az egykori barátnőt sem, hiszen azt írod, ő is csak kihasznált.
2017. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan felmertült hogy meghívod a csajt? Mert a k*cs*göt biztos hozná hisz "illik" az aktuális partnert vinni. Ne is legyen lelkiismeret furdalásod ez miatt, NE hívd meg a csajt se.
2017. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se hívnám. Nem is értem miért akarnál feszültséget az esküvődre
2017. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hívnám egyiket sem. Ha ilyen sz*rkavarók, lehet, hogy csak az esküvőben is csak a belekötni-valót keresnék...
2017. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A lányt csak azért akartam meghívni mert régebben ő volt a legjobb barátnőm de mióta lett a párja nagyon megváltozott... És most nem tudom hogy meg e hívjam mert őszintén szólva még mindig nagyon szeretemm csak fáj hogy úgy viselkedett velem.
2017. aug. 18. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!