Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn felkért táncolni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn felkért táncolni. Gáz ha bejelölöm?

Figyelt kérdés

Egy nálam kb.8 évvel idősebb , de nagyon cuki srác felkért táncolni az esküvőn 2*is. Olyan jó volt,Istenem! :( Még sose táncoltam fiúval (családban lévő fiúkon kívül).Egymáshoz simultunk.(Ez amúgy nem volt kellemetlen neki?Mert összeért úgymond a testünk ,de ő nem hátrált,nem lassúztunk)

Viszont részeg volt,azt se tudom hogy emlékszik e majd erre ..Nem gáz ha én a fiatalabb lány jelölömbe?

Köszönöm 16L



2017. aug. 20. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Elhiszem,hogy beindult a fantáziád,az ember hajlamos többet belelátni dolgokba.

Ha nem jelentkezik felejtsd el,de nem vagy gáz emiatt.

2017. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2017. aug. 20. 18:38
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon foglalkoztat, én a helyedben annyit írnék neki, hogy kb. még egyszer nagyon köszönöd a táncot, nagyon jó volt, szép napot.

Nem kell semmi több. A válaszából (ha lesz) levághatod, hogy mi a szitu.

2017. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 21. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!