Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A ti esküvőtökön hány koszorús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti esküvőtökön hány koszorúslány volt? Milyen kapcsolatban álltatok vele (pl. testvér, barátnő)? Milyen színű ruhát viselt (ek)?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
3 barátnőm plusz húgom. Már bánom, hogy a legkedvesebb unokatesomat nem kértem fel. Citromsárga térdig érő szoknyájuk volt. Az anyagot én vettem, az egyikük nagynénje pedig jelképes áron megvarrta. A fazont rájuk bíztam, nem ragaszkodtam hozza, hogy ugyanolyan legyen, de ők így szerették volna, így egységes lett.
2017. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Unokahúgaim ketten.


Ugyanolyan fazonú ruhát viseltek, de a vörösesbarna lány sötétkéket, a tejfölszőke pedig halványat :)

2017. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A mienken nem lesz koszorúslány, mert szűk családi körben lesz... igazából ha nagyobb lenne, sem lenne, mert nincs túl sok barátnőm és se korombeli, se gyerek lány/nőrokonom sincs, akivel olyan lenne a viszonyom. Ha lenne, akkor alapvetően nem ragaszkodnék egy bizonyos színhez, viszont ahhoz igen, hogy egységes színben legyenek. Megadnám, milyen színeket nem szeretnék, azon felül bármit választhatnak, csak egyezzenek meg benne. Fazon lehetne más.
2017. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

21 tini/felnőtt, 7 kicsi (10 év alatti).

A kicsik családtagok voltak, unokatestvéreink vagy azok gyerekei.

A nagyok barátnők, unokatestvérek.


Közel 300 fős lagzi volt. A ruhák halvány rózsaszín és ezüst színűek voltak, egyszerű A vonalúak, úgy varrattuk őket.

2017. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!