Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Piros ruha. Illetlenség? Baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros ruha. Illetlenség? Baj?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek lagziba. Erre az alkalomra vettem egy piros színű ruhát. Csak az a gond, hogy én nem tudtam azt, hogy a fehéren és a feketén kívül a piros is tabu színnek számít a menyecskeruha miatt. Eléggé konzervatív lagzi lesz, nem szeretném, h a piros ruha miatt mások esetleg kinéznének onnan. Nagy illetlenség lenne megjelennem ebben a ruhában?

2017. aug. 30. 21:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Egy eskuvoi ruha altalaban ezerszer feltunobb, mint egy piros koktelruha, szerintem...
2017. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a menyasszonyt, ha mindenféleképp abban szeretnél menni. Ha őt nem zavarja bátran viseld
2017. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezd meg a menyasszonyt! "Papíron" az illem valóban az, hogy esküvőre feketét (gyász), fehéret (menyasszony színe), és pirosat (menyecske színe) nem illik felvenni, de megmondom őszintén én a saját esküvőmön pont letojtam. Anyukámat én dumáltam rá egy fehér boleróra, mert az állt jól neki a ruhájához és kész, ill. egy lány egy nagyon kis csinos, full piros koktélruhában jött - előtte szólt, h neki csak az van az alkalomra, mit szólok hozzá. Amellett, hogy ha nem szól, se lett volna semmi bajom, és természetesen rábólintottam, valahol mélyen azért jólesett, hogy megkérdezte.
2017. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg a menyasszonyt.

Én az utóbbi években nem voltam olyan lagziban, ahol piros lett volna a menyecske ruha. Nem annyira szokás már, rengeteg színben van a szalonokban is. Kérdezz rá, hogy neki milyen színű lesz .

Ha piros, akkor azt tudom elképzelni, hogy éjfél körül elmész átöltözni, addig meg a piros lesz rajtad.

2017. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
A menyasszonyt sem érdekli. :) Konkrétan leszarja hogy ki milyen ruhában lesz, csak lehetőleg fehérben ne legyen senki. Ő egyébként sem az a típus, hogy ilyesmin megsértődjön.
2017. aug. 31. 09:04
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem azért vettem ezt a ruhát, mert feltűnősködni szeretnék vagy mert én akarok lenni a középpontban. :)Egyszerűen megtetszett. Ő legrégebbi barátnőm, eszemben sincs ellopni a tőle a ragyogást.
2017. aug. 31. 09:08
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

14. Én meg pont múlt héten voltam olyanban ;)

De ha a menyasszonyt nem érdekli, akkor meg is van oldva

2017. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%

Voltam már vagy háromszor falusi lagzin. Simán mentek az emberek fehérben is, feketében is, meg pirosban is. Ez a "tiltott színek" csak itt a neten lettek ennyire felkapva, a gyakorlatban nem sok mindenkit érdekel. Vagyis, akit meg igen, az máson is fennakadna.

A lényeg, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt, és ne legyen kint mindened. Egy piros ruha a színe miatt feltűnő, ezért érdemes figyelni, hogy amúgy visszafogott szabása legyen.

2017. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Most nyár végén voltam 2 esküvőn is. Ilyen, hogy tiltott színek, ez a fogalom nem létezik gyakorlatban. Mehetsz feketében, fehérben, tűzpiros ruhában, nadrágban, amiben csak akarsz. Fiatal és idős is egyaránt viselt ilyeneket.

:D

2017. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én esküvőmön voltak fekete, fehér és piros ruhában is vendégek.

Szerintetek érdekelt? Mondjuk, aki pirosban jött, megkérdezte, hogy nem baj-e. Nem volt baj, a menyecskeruhám egyébként türkizkék volt.

2017. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!