Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Piros ruha. Illetlenség? Baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros ruha. Illetlenség? Baj?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek lagziba. Erre az alkalomra vettem egy piros színű ruhát. Csak az a gond, hogy én nem tudtam azt, hogy a fehéren és a feketén kívül a piros is tabu színnek számít a menyecskeruha miatt. Eléggé konzervatív lagzi lesz, nem szeretném, h a piros ruha miatt mások esetleg kinéznének onnan. Nagy illetlenség lenne megjelennem ebben a ruhában?

2017. aug. 30. 21:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem érdekelne, de konzervatív lagzi lesz, így vegyél mást.
2017. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy sincsen "tiltott szín", sok esküvőn jártam már és fehérben, feketében meg pirosban is voltak, az idősebb generáció közül is.


Senkit nem érdekelt.

2017. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy illetlenség, főleg, hogy a menyasszonyt sem zavarja.

A hosszú fehér nagyestélyi lenne az illetlenség. A menyecskeruha manapság nem is piros már feltétlenül, nagynénémnek kék volt, sógornőmnek lila, barátnőmnek népviselet.

A menyasszonyt nem zavarja, más véleménye meg nem számít.

2017. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj, ezt az illemszabályt az emberek többsége ismeri.

A menyasszonyt nem érdekli állításod szerint, úgyhogy felőle felveheted. Viszont a többi ember nem fogja tudni, hogy te a menyasszonnyal megbeszélted-e vagy sem, úgyhogy aki szerint ez vétség az illemszabályokkal szemben, az igenis ferde szemmel fog nézni rád. De valószínűleg nem fogja senki az arcodba vágni, úgyhogy nyugodtan bulizhatsz.

Senkinek nem lesz a homlokára írva hogy ő mit gondol erről, úgyhogy nem fogod tudni.

Én biztos arra gondolnék, hogy ez illetlenség a részedről és nem hiszem el hogy ne találtál volna a színpalettáról ezen a 3 színen kívül akármi mást.

2017. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég voltam konzervatív, amolyan igazzy falusi lagziban, ahol mindenki nézi a másikat. Ehhez képest az örömanya fehérben volt, az egyik közeli rokon meg pirosban. :D

Nem zavart senkit. Igaz, ott sokan átöltöztek a lagzi előtt, szóval más ruha volt a vendégek kétharmadán a ceremóniákon, mint este. Esetleg ez alternatíva lehet neked is.

2017. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
29%
Nalunk volt egy dagadt no aki az eskuvomre lagzimra full pirosban jott, igazabol nevettem egyet magamban ennyire "tudatlan" es kesz. Ugyis en vagyis mi vaoltunk kozeppontban :)
2017. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Menyasszony vagyok, a menyecskeruhám biztosan nem piros lesz, nem szeretem azt a színt, úgyhogy nem érdekelne, ha valaki szintén pirosat akar húzni. De ha pirosban lennék, akkor sem érdekelne. A fekete és a fehér sem, amennyiben utóbbi nem a menyasszonyi ruhára hajaz.
2017. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!