Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Még menyasszony sem vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még menyasszony sem vagyok, akkor miért várják az esküvőt?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyunk a párommal. Nem vagyunk jegyesek, mégis majdnem havi rendszerességgel kérdezik a különböző rokonok (szülők is célozgatnak), hogy mikor lesz az esküvő. Nekem elég kellemetlen, mert legszívesebben azt válaszolnám, hogy "nem én nem kértem még meg a kezemet", de tudom, hogy a páromat is legalább ennyire zavarja a kérdés.

Ráadásul az még ront a helyzeten, ha egy olyan rokon kérdezi, akit én lehet, hogy meg sem hívnék.

A legtöbben nem is tudják, hogy milyen a kapcsolatunk, mert nagyon ritkán találkozunk, és volt már, hogy pont a legrosszabbkor kérdeztek rá.

Csak szerintem magánügy ez a téma? Le lehet valahogy rázni az ilyen rokonokat?



2017. szept. 18. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe, a jóságos nagyikám mindig mondta nekem, hogy "addig nem halok meg, míg a te esküvődön nem táncolok egy nagyon jót".

Erre mondtam neki, hogy "Nagyi, akkor örökké fogsz élni."

Nem jött le neki (amúgy tündéri nagymama volt).

2 tanúval esküdtünk.

2017. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na ezt az egy mondatot utálom leginkább. "mikor lesz már esküvő? Úgy mennék már egy jó kis lagziba"... Nem mondtam, de nem fogunk lagzit tartani, csak tanúk lesznek meg mi és kész. Nem szeretjük a felhajtást, nem akarnék középpontban lenni, mert csak kényelmetlenül érezném magam. 😊
2017. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11-es: Ha valaki elsütné, én is ugyanezt válaszolnám :D

12-es: Én majd nagyobbat szeretnék, de nem biztos, hogy 8-10 külföldön élő rokon szállását is ki "akarjuk" majd fizetni az egyéb költségek mellett.

2017. szept. 21. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!