Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői autó, szerintetek kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői autó, szerintetek kár ezen mérgelődni?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten nagyon szeretjük az autókat, ehhez kapcsolódóan ismerkedtünk meg. Egyikünké sem hétköznapi, de az enyém több szempontból sem ideális esküvői autó.

Már többször is beszélgettünk róla, hogy a saját esküvőnkre az Ő autója milyen szépen meg lesz csinálva, feldíszítve stb. Örültem is neki, hogy nem egy átlagos kocsival fogunk majd érkezni, és azért mégis csak érzelmileg is kötődünk ahhoz az autóhoz.

Most viszont felkérték az egyik rokonáék, hogy vigye őket az esküvőjükre, és anélkül, hogy megbeszéltük volna, bevállalta. Ez nagyon elvette a kedvemet az egésztől, mert direkt meg is csináltatta az esküvőre, és így már nem is lenne olyan egyedi ötlet.

Eléggé bánt, hogy az előre megbeszélt tervünket ilyen egyszerűen áthúzta. Így most elég záros határidőn belül ki kell találnom valami mást (a dekoráció színei is közel azonosak lettek volna). Vagy csak én reagálom túl az egészet?



2017. szept. 19. 09:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
a kutya nem fog emlékezni, hogy milyen kocsival mentetek a templomig...
2017. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy én maradi vagyok, de azért orulhetnel, hogy ez a legnagyobb bajod. Az ő kocsija, szerintem ezt nem kell veled megbeszelnie, biztosan jól esett volna, de nem olyan tragédia. Esetleg bereljetek vagy ti is kérjetek meg valakit, hogy adja oda az autóját.
2017. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Mivel ismerőseink között 80%-ban ez a téma, de, mindenki emlékezni fog rá.

Sajnos így is pénz szűkében vagyunk, a bérlés ki van zárva. Megpróbálok találni valakit, de sajnos az már nem az igazi :(

2017. szept. 19. 09:31
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Eskuvoje is volt mar par milliard embernek... most zaros hataridon belul ki kell talalnod valami mast :D.
2017. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén nem értem a problémát... az, hogy közben rokonék esküvőjére fel lett kérve, nálam nem zárja ki, hogy az enyémen is azzal menjünk, kivéve, ha egy időpontban van a kettő (ami nyilván nem így van, különben a párod nem tudta volna bevállalni).

Bocsi, de csak a szokásos menyasszörny-hisztit látom ebben, ez az "énénén vagyok a világ közepe", az "ééénénén esküvőm lesz a világ legjobbja, legegyedibbje", gondolom a ruhádat se bérled, mer' az milyen már, hogy más is abban megy férjhez, te ennél különlegesebb vagy, egyedi kell, stb... xD

Irigylem a problémáid. De tényleg.

2017. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
Apróságnak tűnhet ez az autó dolog, azonban mégsem annyira az, mert eleve semmibe vette azt amiben maradtatok valami ismerős kedvéért, ráadásul olyan dologban, ami állítólag mindkettőtöknek fontos, és a beleegyezésed nélkül. De ezek szerint csak neked volt fontos, neki tök mindegy hogy elsütötte mással ezt az egyedi dolgot. Nagy kérdés, hogy közös életetek során ez hányszor és milyen súlyú dolgokkal kapcsolatban fog előfordulni? És az is kérdés, hogy ilyen emberrel szabad-e összekötnöd az életed, amiből nem egyszerű menekülni...
2017. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%
Ugye nem fehér ruhád lesz, kérdező? Mert Rengeteg menyasszonynak van ám fehér ruhája, javaslom, záros határidőn belül vegyél (bocsi, varrass) egy neonpinket, nehogymár ne legyél elég egyedi! x)
2017. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
nyugi a dekorra se fog senki emlékezni, a ruhádra sem, max. arra ha szar volt a zene meg a kaja.
2017. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Én is menyasszony vagyok és abszolút megértem a kérdező "mérgelődését". Nekem sem esne jól, ha nem beszéli meg velem előtte, mert igenis minden menyasszonynak a saját esküvője a különleges nap és ha el volt tervezve az az autó, akkor nem kellett volna a menyasszony háta mögött elbizniszelni.
2017. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

6-ossal értek egyet. Hogy dönthet valamiről a menyasszonya háta mögött?

Itt írta valaki, hogy az ő kocsija, ő dönt. Hát a nagy frászt!!!! Közös életre készülnek, vagy mi.

2017. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!