Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői autó, szerintetek kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői autó, szerintetek kár ezen mérgelődni?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten nagyon szeretjük az autókat, ehhez kapcsolódóan ismerkedtünk meg. Egyikünké sem hétköznapi, de az enyém több szempontból sem ideális esküvői autó.

Már többször is beszélgettünk róla, hogy a saját esküvőnkre az Ő autója milyen szépen meg lesz csinálva, feldíszítve stb. Örültem is neki, hogy nem egy átlagos kocsival fogunk majd érkezni, és azért mégis csak érzelmileg is kötődünk ahhoz az autóhoz.

Most viszont felkérték az egyik rokonáék, hogy vigye őket az esküvőjükre, és anélkül, hogy megbeszéltük volna, bevállalta. Ez nagyon elvette a kedvemet az egésztől, mert direkt meg is csináltatta az esküvőre, és így már nem is lenne olyan egyedi ötlet.

Eléggé bánt, hogy az előre megbeszélt tervünket ilyen egyszerűen áthúzta. Így most elég záros határidőn belül ki kell találnom valami mást (a dekoráció színei is közel azonosak lettek volna). Vagy csak én reagálom túl az egészet?



2017. szept. 19. 09:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

De, rohadtak vagytok mán...semmi empátia...ejj.

Azért, esküvője nem minden nap van az embernek, és igen, mindenki szeretné emlékezetessé, egyedivé tenni. Nem csak magának/maguknak, hanem a meghívott vendégeknek is!

Valóban soknak lesz/ volt esküvője, ráadásul fehér ruhában. Akkor mitől lesz egyedi??!

A kérdezőéknél az autójuk lehetett volna... Közös szeretett, egyedi. Erre a rokon pár fog vele előbb ünnepelni...

Nekem ez nem férne bele, nagyon megharagudnék a vőlegényemre!

2017. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
Ez kicsit olyan, mintha rokon leány az esküvőd előtt kölcsönkérné a menyasszonyi ruhádat, hogy hadd mondja ki abban az igent. (Jó, nem egészen, de majdnem.)
2017. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Közösen szeretett* - mielőtt belekötne vki.
2017. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
69%

Milyen autó(k)ról van szó? :) Sógornőm (a párom nővére) is kiakadt, hogy az apja nekünk is kölcsön akarja adni a Citroen Avantját esküvőre, én abszolút nem értettem a dolgot, nekünk az esküvő arról szólt, hogy jól érezzük magumkat, nem arról, hogy jól megmutassuk mindenkinek...

Az álom esküvői autóm egy mazda cosmo sport lenne, ami valódi kuriózum....bármelyik kedves ismerősömnek kölcsönadnám ha lenne, és az illetőnek is tetszene. :)

Nem értem, miért jó irigynek lenni :D

2017. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy milyen autókról van szó, mert mi pont most keresgélünk bérlésre valami különleges autót az esküvőnkre... ;)
2017. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

12-es: sajnálom, hogy lepontoztak, pedig én is így gondolom.

14-es: egy régebbi BMW :)

Nem az egyediséggel van a baj, hanem hogy nekik semmit nem jelent, csak egy szép autó, de nekünk igenis fontos.

2017. szept. 19. 10:27
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

annyira nem fontos, mert a párod veled nem beszélte meg és nem is tudta, hogy ez fontos lenne.

talán beszélgetni is kéne, mert ha ismerne, oda se adta volna, vagy min. megkérdezett volna, de te férjed lesz, te tudod

2017. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az autó különlegessége a lényeg, hanem az, h szimbólum. A kérdező írta bevezetőjében, h hobbi autó rajongók. Számukra és a hobbi társaik számára az autójuk szimbolizálja ezt a rajongást.

Szóval nem irigységről van szó.

Valóban olyan, mintha a ruhájukat adnák kölcsön, mint ahogy 91% írta.

2017. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, EBBEN az esetben, EZ az autó érzelmi kérdés, szerintem is.
2017. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem reagalod tul es nem is ertem, hogy jutott eszebe nem megbeszelni veled. Ha le lehet meg mondani a dolgot, en addig ragnam a fulet, amig megerti, hogy ez a mi eskuvonkre eltervezett egyedi dolog lenne, amit nem lohet el valaki mas eskuvojen a mienknel korabban.

Bereljenek kocsit a rokonok vagy oldjak meg ok mashogy.

2017. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!