Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői autó, szerintetek kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői autó, szerintetek kár ezen mérgelődni?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten nagyon szeretjük az autókat, ehhez kapcsolódóan ismerkedtünk meg. Egyikünké sem hétköznapi, de az enyém több szempontból sem ideális esküvői autó.

Már többször is beszélgettünk róla, hogy a saját esküvőnkre az Ő autója milyen szépen meg lesz csinálva, feldíszítve stb. Örültem is neki, hogy nem egy átlagos kocsival fogunk majd érkezni, és azért mégis csak érzelmileg is kötődünk ahhoz az autóhoz.

Most viszont felkérték az egyik rokonáék, hogy vigye őket az esküvőjükre, és anélkül, hogy megbeszéltük volna, bevállalta. Ez nagyon elvette a kedvemet az egésztől, mert direkt meg is csináltatta az esküvőre, és így már nem is lenne olyan egyedi ötlet.

Eléggé bánt, hogy az előre megbeszélt tervünket ilyen egyszerűen áthúzta. Így most elég záros határidőn belül ki kell találnom valami mást (a dekoráció színei is közel azonosak lettek volna). Vagy csak én reagálom túl az egészet?



2017. szept. 19. 09:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kár ezt a vőlegény nyakába varrni. Ő csak jófej akar lenni, hogy kölcsönadja. Bele se gondol, hogy ez bármi érzelmi megrázkódtatást fog jelenti a menyasszonynak. Ehhez tipikus menyasszonyi "agy" kell, hogy "dehát ez olyan, mintha ők ellopnák az ötletemet és így az ÉN esküvőm már nem lesz olyan jó..." Én sem értem, hogy mi ezen a probléma. A legjobb barátnőmnek mi is odaadtuk a Mercit esküvői kocsinak. Lehet, hogy nekem is ez lesz kocsim az esküvőmön. Nincs ebben semmi.
2017. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
53%

Az előzőnek:

Bocs, de Te szerintem totál nem érted:

"A párommal mindketten nagyon szeretjük az autókat, ehhez kapcsolódóan ismerkedtünk meg."

Ez azért érzelmileg több annál, mint hogy Te is kölcsönadod a klassz kocsidat esküvői kocsinak a rokonságban.


A másik pedig, hogy ne akarjon "jófej" lenni. Egyáltalán, nem másoknak akarjon megfelelni, hanem elsősorban az élete párjának.

2017. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőmnek lehet, hogy odaadnám, de velük 1 évben jó, ha 2-3x találkozunk.
2017. szept. 20. 08:51
 24/34 anonim ***** válasza:
83%
Irigylem a problémáidat.
2017. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Csináljatok másmilyen dekorációt a kocsira a sajátotokra, és máris nem lesz egyforma. :)

Egyébként szerintem pont ezzel lehet a rokonokat kimenteni - nekik csak egy szép kocsi. Ha tudták volna, hogy ennyire fontos, biztosan nem kérik meg. De mivel ők nem ilyen autóbolondok, így eszükbe sem jutott, hogy ez ekkora törés lesz.

Ettől függetlenül te még kötődhetsz hozzá érzelmileg, teljesen más helyzetről lesz szó, mint náluk. :)

2017. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
73%

Én azt gondolom, hogy nincs ezzel semmi baj, felfújod, túlreagálod. Ha valaki "lemásolja" az esküvődet/annak bizonyos részleteit, az elismerés. Az tetszik neki ami neked, olyasmit szeretne amit Te is. Ezt így kell felfogni nem úgy, hogy "ellopja amit én akartam".


Nagyon sok menyasszony követi el azt a hibát, hogy az esküvőre élete nagy napja és egyetlen fontos eseményeként, sőt van aki eredményként tekint, de SPOILERVESZÉLY: ez csak egy fontos nap a sok közül és nem eredmény. Fontos, de közel nem a legfontosabb. Nem történik katasztrófa ha másképp alakul, vagy valakinek hasonló lesz. Mondjatok igent, gondoljátok azt komolyan, a többi csak sallang!

2017. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
40%

Nem a férjeden kell osztozkodni egy másik nővel. Mit csinálsz ebből akkora balhét? Magadat hergeled vele nehogy már véletlenül legyen egy felhőtlen esküvőd!! Az tuti hogyha ilyen ből ügyet csinálsz akkor a későbbi veszekedések során ez mindig egy fegyver lesz a kezedben, még 50 év mulva is ezt fogod a férjed fejéhez vágni.

Vannak az életben olyan döntések miből kimaradsz, nem ez lesz az utolsó.

2017. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
34%

"Ez azért érzelmileg több annál, mint hogy Te is kölcsönadod a klassz kocsidat esküvői kocsinak a rokonságban."

Oké, de akkor sem értem az összefüggést. Miért csorbítana bármit az esküvőjükön vagy a kapcsolatukon, hogy másnak is az lesz esküvői autója, mint nekik?

Én zenebolond vagyok. És Bach d-moll toccatajára szeretnék esküdni. Attól még, hogy más is arra szeretne, miért tenne ezzel nekem rosszat?

2017. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%
Sárga vagyok az irigységtől, hogy ez a legnagyobb problémád.Bár nekem is csak Ennyi lenne...
2017. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
"Mivel ismerőseink között 80%-ban ez a téma..." - ugyan, túlbecsülöd őket:)
2017. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!