Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az gáz, ha a menyasszony nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a menyasszony nem tud táncolni az esküvőn?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy most lesz nemsokára az esküvőm, (én leszek a menyasszony) és mindenki menyasszonytáncot akar, holott mondtam, hogy nem lesz.

Annyira lelkes lenne eziránt az invitált társaság, hogy nem tudom, hogy mi legyen. Nem az a baj, hogy ne örülnék neki, hanem az, hogy olyan merev vagyok mint a franc és nem tudok táncolni. Hiába tanultam. Ortopéd mozgásom van még lötyögés közben is. Max valami robot táncot betanulhatnék, de az meg hogy nézne már ki?


Valakinek van valami tanácsa vagy ötlete?


2017. szept. 27. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tényleg a kutya nem fogja nézni. Amúgy ha Te nem akarsz, akkor ne legyen, ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak. Személy szerint engem semmivel nem lehetne rávenni, hogy nekem menyasszony táncom legyen.
2017. okt. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!