Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyár végén esküvőm lesz!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár végén esküvőm lesz! Milyen zenét ajánlotok? Mi a szórakoztató egy lagzin?

Figyelt kérdés

mulatós? nem ciki már az? Adjatok nekem tippeket mert kíváncsi lennék, hogy mi lenne a jó:)

24/N


2010. máj. 31. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Igaz itt nem számít lehet a véleményem, de a lagziban az igazi a mulatós :)

Persze rajtad áll a dolog, viszont az idősebb korosztálynak is meglenne a helye :)

13/L

2010. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem a kis sátras lagzi a legjobb jó kis mulatós zenével:D ott tényleg mindenki jól tudja magát érezni, annál jobb lakziban még sosem voltam..:)
2010. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
mulatoson lehet igazán mulatni! :D
2010. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.pesten lesz a lagzi ott se gáz?:S
2010. máj. 31. 22:15
 5/10 anonim válasza:

nekem 3 hete volt az esküvőm a 15. kerületben, mulatós zenével.Eszméletlen volt, mindenki iszonyatosan jól érezte magát, mindenki a táncparketten volt, főleg azok akik hangoztatták nem szeretik a mulatós zenét :)

de mindenképpen olyan legyen amit a pároddal szerettek, ne arra figyelj mi a ciki, ez a ti napotok és nektek kell, hogy tökéletes legyen, én most is visszavágyom arra a napra:)sok boldogságot

2010. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Nekünk egy fia szál mulatós se volt, az egész tásaság hány ettől a zenétől. Úgyhogy kerestünk egy djt, és a kedvenc számainkat tette be egész este. Mindenki nagyon jól érezte magát.


Nektek is azt ajánlom, hogy ne azt nézzétek, mi a ciki, mi nem, hanem olyan zenét kérjete, ami nektek és a násznépnek tetszik, amire jót tudtok mulatni, akár mulatós ez, akár latin.

2010. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet találni olyan zenekarokat, akik nem mulatós zenét játszanak, hanem minőségit, rendes hangszereken, nem egy szál szintetizátoron. Tuti, hogy mindenki jól fogja érezni magát. Rock n' roll, Demjén számok stb.

Most csak a Happy Five Band jut eszembe, de ha még kíváncsi vagy ilyenekre, szívesen linkelek.

[link]

És ha kéred, ők is tudnak Aranyesőt játszani, de annál csak jobbat. Fordított helyzet ciki szerintem.

Egyébként a mi augusztus végi esküvőnkön ők lesznek:

[link]

2010. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hétvégén volt az esküvőm, egy jászberényi zenekar volt, fiatalok. Fantasztikus volt! A pincérek állatira bénáztak, a hangulatot a zenekar mentette meg. Vegyesen játszottak lakodalmast meg slágereket. Ha érdekel, küldj e-mailt.
2010. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan zenekart, ami mindent játszik. Van külön lagzis blokk, magyar zene, küldöldi slágerek. Amire mulat a násznép, azt tovább nyomja.
2010. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves készülődő párok!


Ha azt szeretnétek, hogy a lagziban Ti is és a násznép is jól érezze magát akkor bátram merem ajánlani egyik ismerősömet aki lemezlovas, és nem egy esküvőn adta már a talpalávalót nagy sikerrel. Azért jobb egy lemezlovas, mert minden igényt ki tud elégíteni, nem csak egyfajta zenét játszik, fiataloknak és idősebbeknek is tud olyat játszani amire szívesen felállnak táncolni és jól érzik magukat.

Ha érdekel valakit szívesen megadom az elérhetőségét!

további infóval kapcsolatban szívesen állok rendelkezésetekre, személyes tapasztalataim alapján. :-)

írjatok e-mailt: arimacsi@vipmail.hu


További kellemes készülődést!

2010. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!